istanbul escort

KADINLAR GÜNÜNDE SAHADA NEFESLERİ KESTİLER (10.03.2020)

Son Güncelleme : 10 Mart 2020 08:03
KADINLAR GÜNÜNDE SAHADA NEFESLERİ KESTİLER (10.03.2020)

Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Futbol takımı anlamlı günde yeşil zeminde nefesleri kesti.

8 Mart Dünya Kadılar günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Çanakkale’de belki de en anlamlı etkinlik Çanakkale 18 Mart stadı çim sahasında yapıldı. Çanakkale’de kısa süre önce kurulmasına rağmen kısa sürede başarılara imza atan Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü kadın futbol takımı sporcuları Kadınlar gününde yaptıkları karşılaşmalarda sergiledikleri mücadele ile izleyenleri adeta mest ettiler.

Güçlü kızlar ile Geleceğe sloganı ile yola çıkan Gençlik ve Spor Kulübü futbol takımının 18 Mart stadında yapmış olduğu etkiliğe Ak Parti Çanakkale Milletvekili Julide İskenderoğlu ve çok sayıda kadın izleyici katılırken, İskenderoğlu yaptığı açıklamada “Kızlarımız ile bu anlamlı ve özel günde beraber benim içinde çok büyük mutluluk verici. Sizin gibi değerli kızlarımız olduğu sürece kadınlarımızı hep daha iyiye daha güzele taşıyacağımıza inanıyorum. “ dedi

Çanakkale 18 Mart Stadında günün ilk karşılaşmasında Gençlik ve Spor Kulübü minik takımı ile Bayramiçspor’lu minik kızlar karşı karşıya gelirken, ikinci karşılaşmada ise Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü futbol A takımı ve Yıldız takımı karşı karşıya geldiler.

Müsabakalarda kadın futbolcuların göstermiş oldukları performanslar ve attıkları goller izleyenler tarafından alkışlarla ödüllendirilirken, müsabakaları da bayan hakemler yönetti.

Karşılaşmaları; tribünden çok sayıda Kadın ve Kız taraftarlarımız seyrederken, stada gelen misafirlerin oldukça da keyif aldıkları gözlemlenirken, müsabakalar anı fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Etiketler: kadınlar futbol etkinlik çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler