İyi Parti Mazbatasını aldı

14 Şubat 2018 15:53
İyi Parti Mazbatasını aldı

İyi Parti Merkez İlçe Teşkilatı adliye önünde düzenlenen törenle İl Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığından mazbatalarını aldılar.

Geçtiğimiz Çarşamba günü 11.00’de yapılan törende, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Veli Kıvrak, İsmail Hakkı Ulubay, Hüseyin Avni Elibol, Muhammet Balaban, Nuray Elibol, Dilaver Önder, Nuray Al İl Seçim Kurulu Başkanlığından mazbatalarını aldılar. Mazbatasını alan İyi Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan; ‘’ Demokrasi memleketimiz için en hayırlı ve en iyi yönetim şeklidir. Bu sebeple biz de demokrasi adına çok çalışmamız gerekiyor. Artık biz de seçilmiş olarak görevimiz başına geldik. Bu olay bizi ve Merkez İlçe Teşkilatımızı çok büyük bir  heyecan kapladı. Bu heyecan ile TürkiyedemokrasisineTürk insanın özlem ile beklediği demokratik günlere kavuşması için bizde üzerimize düşen görevi yapacağız. Seçilmiş olan yönetim kurulu üyelerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Mazbata Töreninin ardından İyi Parti Merkez İlçe Teşkilatı olarak yürüme engeli olan Umut’a akülü bir sandalye verildi. Sonrasında 14 Şubat sevgililer günü için Kadınlara karanfil dağıtıldı ve Şehitlerimiz ve anneleri adına Çanakkale Boğazına Karanfiller atıldı. Balkan; ‘’ Mazbata almamız güzel bir tesadüf olarak 14 Şubat sevgililer gününe denk geldi. Bizde bu vesile ile tespit ettiğimiz engelli kardeşimiz Umut’a yardımcı olabilmek için bir hayırsever vatandaşımızın yardımları ile bir akülü sandalye hediye ettik, onun hayatına bu sevgi gününde dokunmak istedik. Biliyorsunuz ki ülkemize sevgisizlik hakim, öncelikle Türk halkının sevgi ile buluşması gerekiyor. Yani o siyasette son dönemlerde sık sık karşılaşmak zorunda kaldığımız kötü, sevgiden yoksun dilin dahada çok sevgiye yönelmesi ve Türk insanın beklediği sevgi ortamının yoğunlaşması için Başkanımız Meral Akşener’inde uyguladığı politikaların devamı olarak, merkez ilçe başkanlığının devamı olarak sevgiyi öne çıkarttık ve sevgi gününde de çok anlamlı bir çalışma yapmaya çalıştık. Şehitlerimize ve şehitlerimizin anneleri için Çanakkale boğazına karanfil attık. İnanıyoruz ki onlar hem basınımız aracılığıyla hem dualarımız aracılığıyla

bu güzel sevgi hareketlerimizi duyacaklardır. Onların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz onlar şehit anneleri ve bizler için bu topraklar için evlatlarını kaybettiler. Bizde onların bu anlamlı gün de küçükte olsa yüreklerine dokunmak istedik. Bu doğrultuda da yönetim kurulumuz Kepez Belde Başkanlığı ve merkez ilçe yönetim kurulu olarak Çanakkale boğazına çiçek attık ve bunuda şehitlerimize ve onların ailelerine gönderdik.’’ ifadelerine yer verdi.

MERVE KARAOĞULLARI

 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ayşe alsan

16 Şubat 2018 23:19
Hayırlı olsun

Son Eklenenler