istanbul escort

İSKENDEROĞLU: “YAZIK Kİ ÇOK YAZIK” 24.09.2019

24 Eylül 2019 13:26
İSKENDEROĞLU: “YAZIK Kİ ÇOK YAZIK”  24.09.2019

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, önceki gün partisinden istifa eden geçmiş dönem İl Başkanı Yeşim Karadağ’ı eleştirdi. İskenderoğlu, “İstediği makam olmayınca Partimizden ayrılırken kötülemeye çalışanlar seçimlerde Milletvekilliğinde, Belediye Başkanlığında aday adayı olmamış mıydı? Yazık ki çok yazık” dedi.

AK Parti’ye üye olmanın onur olduğunu kaydeden İskenderoğlu, “Bildik ki bu ülkenin geleceği, tüm ümmetin ümidi Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki AK Partidir. O yüzdendir ki makamlar gelip geçicidir dedik her zaman. Hani derler ya; İnsanların istediği olduğunda da imtihandadır olmadığında da diye... Çanakkale’de yerel siyasette yedek yönetim kurulu üyeliğinden aldığım tüm görevlerle 13 yıl yerelde çalışmanın ardından daha dün gibi 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde 3. sıra milletvekili adayı olduğum günler. Ardından hala devam ettirdiğim Genel Merkez Kadın Kolları Başkan yardımcılığı görevim var. Şu an Çanakkale’de milletin vekilliğini yapmak nasip oldu. Ancak yedek yönetim kurulu üyesi olduğumda da bugün milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı iken de ‘AK partide üye olmak onurdur’ dedim her zaman. Yarın vekil olmadığımda da bunu söyleyeceğimi yol arkadaşlarım iyi bilir” diye konuştu.

 

“AK PARTİ DAVA HAREKETİDİR”

 

İskenderoğlu açıklamasının devamına; “İstediği makam olmayınca Partimizden ayrılırken kötülemeye çalışanlar seçimlerde Milletvekilliğinde, Belediye Başkanlığında aday adayı olmamış mıydı? Yazık ki çok yazık. Okuduğum bir hikaye geldi aklıma; Canlıların en sadık olanı Divane (Eden) kuşuymuş. Ömrünü tek bir eşle geçirirmiş. Eşine o kadar sadıkmış ki, öldüğünde kahrından taş yutarak intihar edermiş bu kuş. ‘Aşkından deli divaneye döndüm’ sözü buradan gelir derler. Biz inandığımız değerleri, memlekete hizmet etmeyi, aşk ile çalışmayı, millete, vatanımıza deli divane olmayı Cumhurbaşkanımızın izinden yol yürümeyi, sadakatle çalışmayı, AK partinin neferi olmayı bildik, öyle de devam edeceğiz. AK Parti bir dava hareketidir. İnandığı değerleri savunan memleket sevdalıları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bir yola baş koydular. Ardından zaman içinde bu değerlere sahip bizler gibi birçok insan katıldı bu yolculuğa. Bazen Partimizde görevlerimiz oldu, taşıdığımız görev sorumluluğu ile gece gündüz çalıştık, bazen teşkilatta hiçbir görevimiz olmadı yine de aşkla Başkanlarımızın verdiği görevi elimizden gelenin en iyisiyle yapmaya uğraştık. Birçoğumuzun çocuğu bu davada büyüdü anne baba görmeden” ifadelerine yer verdi.

 

HAVVA PORTAKAL

 

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler