istanbul escort

İskenderoğlu Karabiga’da 04.11.2019

04 Kasım 2019 13:33
İskenderoğlu Karabiga’da  04.11.2019

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Karabiga Belediyesinin destekleriyle Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Öz Bakım Destek Elemanı Eğitim Kursu’ sertifika dağıtım törenine katıldı.

Biga ilçe Kaymakamı Mustafa Can, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdem Karadağ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yalçın, İl Genel Meclis Üyeleri, Biga Belediyesi Meclis üyeleri, Ak Parti Kadın Kolları ile birlikte sertifika dağıtım törenine katılan AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu “ Bizler kadınlarımızı her zaman destekliyoruz ve onların yanındayız. Kadınlarımız ev bütçelerine ve topluma büyük katkı sağlıyor. Meslek edindirme kursları sayesinde tüm kadınlarımızı üretmeye teşvik ediyoruz. Bu alandan geçmişten bu günümüze çok yol kat ettik. Bu sizler sayesinde oldu. Kursu başarı ile bitiren tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyorum.” açıklamalarında bulundu.

Sertifika töreninde konuşmasını yapan Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi “ Kursu başarı ile bitiren tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyorum. Beldemizde meslek edindirmeye yönelik kurslarımız devam ediyor. Beldemizde birlikte vatandaşlarımızın da ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Düzenlediğimiz kurslarla beldemizdeki kadınlara istihdam yollarını açmaya çalışıyoruz. Çünkü Kadın gelişirse toplum da gelişir. Bizleri hiçbir konuda yalnız bırakmayan Kaymakamımıza, milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve müdürlerimize teşekkür ediyorum” diyerek beldede projeleri devam eden çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Konuşmaların ardından sertifika takdim törenine geçildi. Kurs Sürecini başarıyla yöneten Arife Nur Güney hocaya teşekkür çiçeğini Belediye Başkanı Ahmet Elbi verdi.  Sertifika töreninin bitmesiyle Yaşlı Bakım Merkezine geçilerek yürütülen çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunuldu.

HAVVA PORTAKAL

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler