İSKENDEROĞLU DUR DURAK BİLMİYOR

11 Haziran 2018 17:19
İSKENDEROĞLU DUR DURAK BİLMİYOR

AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu, seçimi kazandığı taktirde meclisteki koltuğunun kendisinin değil tüm Çanakkalelilerin olacağını söyledi. Partili partisiz tüm Çanakkale’nin vekili olacağının altını çizen İskenderoğlu; “Çanakkale’ye hizmet etmek istiyorum. 7’den 77’ye tüm Çanakkalelilerin desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu.

Yoğun çalışma temposuyla seçim çalışmalarını sürdüren Jülide İskenderoğlu, hafta sonunu da boş geçirmedi. Cumartesi günü Eceabat İlçesine geçen İskenderoğlu, önce esnafları sonra Behramlı Köyünü ziyaret etti. Milletvekili adayına Behramlı köyünde özellikle kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Orucunu Eceabat Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Eceabatlı hemşerileri ile açtıktan sonra Çanakkale Kordon boyunda gençlerle bir araya geldi. Kafeleri tek tek ziyaret eden İskenderoğlu’na gençlerin ilgisi görülmeye değerdi. İskenderoğlu’nu masalarına davet eden gençler kendisine çay ikramında bulundular. Jülide İskenderoğlu, Cumartesi programını üniversiteli kız öğrencilerle birlikte yaptığı sahur ile noktaladı.

 

Huzurevi Sakinlerine Moral Verdi

 

Pazar gününü de boş geçirmeyen Jülide İskenderoğlu, ilk olarak Kadir gecesi münasebetiyle Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek Büyüklerimizle bir araya geldi. Onlarla tek tek ilgilenip ellerini öpen İskenderoğlu, hayır dualarını istemeyi ihmal etmedi. Bu ziyaretten oldukça mutlu olan ve moral bulan huzurevi sakinleri,  genç milletvekili adayına teşekkür ettiler.

 

Genç Sporcuların Yoğun İlgisi İle Karşılandı

 

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen Çanakkale Gençlik Kampı Temel Atma Törenine katılan İskenderoğlu, burada da genç sporcuların yoğun ilgisi ile karşılandı. Sporcuların fotoğraf ve öz çekim ricalarını kırmayan Jülide İskenderoğlu, gençlerle birlikte sayısız poz verdi.Temel atma töreninin ardından AK Parti Kepez Belde Başkanlığı tarafından düzenlenen 5 bin kişilik iftar yemeğine katılarak Kepezli hemşerileri ile birlikte oruç açan İskenderoğlu, yemeğin ardından Bakan Bak ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu. Taksi durağını ziyaret eden Osman Aşkın Bak’a eşlik eden İskenderoğlu, taksici esnafı ile birlikte sohbet etti çay içti. Kepez’de çalışmalarını sürdürerek vatandaşların ve esnafların Kadir gecelerini tebrik eden İskenderoğlu buradan Tacettin Aslan Camii’ne geçerek teravih namazı çıkışı, vatandaşlara dondurma ikram ederek Kadir gecelerini kutladı.

 

“Herkesin Vekili Olacağım”

 

Mübarek Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kaldığını vurgulayan İskenderoğlu; “Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Tekrarını nasip etsin. Bin geceden daha hayırlı olan Kadir geceniz mübarek olsun. Allah nasip eder de meclise gidebilirsem kadınlarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere partili partisiz tüm Çanakkale’yi temsil edeceğim. Benim oturduğum koltuk sizin koltuğunuz olacak. Kadının elinin değdiği her şey güzelleşir, bende güzel Çanakkale’mizi daha da güzelleştirmek için bu yola baş koydum. AK Parti iktidarının Çanakkale’nin dört bir yanında teri ve emeği var. Sizlerin desteğiyle meclise gittiğim de Çanakkale için ter dökeceğim. Sizlerin sayesinde sizlerle beraber güzel Çanakkale’mize hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu. NİHAL İLHAN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler