istanbul escort

İMKANLARA GÖRE İYİ SEZON GEÇİRDİK (30.03.2020)

30 Mart 2020 13:18
İMKANLARA GÖRE İYİ SEZON GEÇİRDİK (30.03.2020)

Yenicespor’un başarılı antrenörü Volkan Özkan açıklamalarda bulundu.

Çanakkale 1.Amatör ligte mücadele eden Yenicespor’un başarılı antrenörü Volkan Özkan açıklamalarda bulundu. Özkan yaptığı açıklamada sezonun ikinci devresinde play-off grubuna kalmayı hak ettiklerini ama şanssızlıklar yüzünden bunu başaramadıklarını söyledi.

Özkan açıklamalarının devamında ise çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Daha önceki demeçlerimde de belirtmiştim. Sezon başında yaşadığımız yönetim kurulu belirsizliği sebebiyle ligin başlamasına bir hafta kala kadromuzu oluşturmak zorunda kaldık. Yaptığımız iki antrenmanla sezonun ilk karşılaşmasına çıktık. Oyuncu grubumu tanımadan ve oyuncularımın hazır olmamasından dolayı sezonun ilk eş haftasında sadece bir puan alabildik.

Yaşadığımız sezon başı sıkıntıları yüzünden kendimize her hangi bir hedef koyamadık. İlk önceliğimizi ligte kalmak üzerine yaptık. İlk devrenin sonlarına doğru takımımız kendine gelmeye başladı. İlk devreyi düşme hattının üzerinde bitirdik. İkinci devre için olumlu sinyaller almış olduk.

Sezonun devre arasında takviyeler yapmamıza rağmen önemli oyuncumuz Mahmud Diof’un Umman ligine transfer olması ile güç kaybettik. Planlarımız sekteye uğrasa da play-off hedefiyle ikinci devreye başladık.

Bazıları için bu hayal gibi düşünülse de ben oyuncularıma güvendim. İkinci yarının ilk 6-7 haftası takımımızın kaynaşması ve oyuncularımın kendilerine olan güvenlerinin oturmasıyla birlikte mükemmel bir performans ortaya koyduğumuzu düşünüyorum.  Bayırköyspor maçında deplasmanda 3-0 öndeyken hakemin rakip takım lehine 10 dk içinde 3 penaltı vermesi ve bütün takdir haklarını rakibin lehine kullanması sonucu 4-4 berabere kaldık, akabinde içerde oynadığımız Barborosspor maçında  3 -4 tane kritik oyuncumuzun olmayışı ve üstüne maçın hakeminin berbat yönetimi sonrasında 8 kişi kalarak mağlup olunca play-off umutlarımızı yitirdik, tabi bu durumu sadece hakemlere bağlamak istemiyorum ama sezon boyunca büyük hakem talihsizlikleri yaşadığımızı düşünüyorum.

Sezonun geneline bakarsak Yenicespor’un mükemmel bir sezon geçirdiğini, tamamıyla Yeniceli ve Yenice’deki öğrencilerden oluşan takımın ilerleyen zamanlar için umut verdiğini, karşılaşmalarımıza  gelen taraftarlarımızın da bundan memnun olduğunu belirtmek istiyorum, maça geldiklerinde Yeniceli çocuklarımızı sahada gördüklerinde mutlu olduklarını görüyorum.

 Son olarak sezon boyunca amatörlerin devamlı yanında olan Kaleninsesi Gazetesi ailesi ne ve Sayın Bülent Büberci’ye teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler