istanbul escort

İLÇE TAKIMLARI DESTEKLENMELİ (30.05.2020)

Son Güncelleme : 30 Mayıs 2020 10:05
İLÇE TAKIMLARI DESTEKLENMELİ  (30.05.2020)

Bayramiçspor Kulübü Başkanı Bülent Bora açıklamalarda bulundu.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali Düşmez imzasıyla tüm illerin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna gönderilen yazısı sonunda Çanakkale 1. ve 2.Amatör liglerin sonlandırılmasına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Çanakkale 1.Amatör lig ekiplerinden  Bayramiçspor kulüp başkanı Bülent Bora alınan karara tepki gösterirken, ilçe takımlarına destek olunması gerektiğini ifade etti.

Başkan Bora açıklamalarının devamında ise şunları söyledi. “ Koronavirüs salgını sebebiyle yarıda kalan amatör ligler ile ilgili kararlar açıklandı. Futbol İl Tertip Kurulunca verilen karar gereği 1.Amatör Kümede mücadele eden kulübümüz  Bayramiçspor ve Arslancaspor küme düşürüldü.  Biz son 3 yılda altyapılara önem verip bir oluşum içine girdik. Altyapılarda 4 branşta liglere katılıyoruz. Bence ASKF bu tip altyapı yapan kulüplere destek olmalı. Alınan karar gereği 2. amatör lig iptal edilmiş ve 1. amatör kümeye çıkan takım olmayacaktır. Yani 1. amatör kümede Bayramiçspor ve Arslancaspor'un düşürülmesiyle  takım sayısı azalacaktır. Bayramiçspor yıllardır Çanakkale liglerinde mücadele eden bir takımdır. Altyapılara örnek olması açısından'da ligde kalması İlçemiz sporu için olumlu olacaktır. Yetkililerin bu kararı tekrar gözden geçireceğini umut ediyorum" dedi.

Etiketler: bayramiç belediye futsal turnuva çanakkale

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Necmiye

12 Haziran 2020 14:11
Sayın boradan bizde önce eski antrenör borçlarını ödemelerini umut ediyoruz

Son Eklenenler