izmit escort
taraftarium24

istanbul escort

ankara escort bayan

aksaray haber

Hoşgeldin bonusu
hostalcampoamor mzansixxxporn meetbestpornstars latexfetishwebcamforce oldyounglesbians latinalivecamsforce telefondinlemesi viewporntube.xyz
izmir escort buca escort izmir escort izmir escort bayan izmir bayan escort escort izmir escort izmir denizli escort mersin escort

İçdaş Madalyalara Ambargo Koydu (19.11.2020)

Son Güncelleme : 19 Kasım 2020 12:11
İçdaş Madalyalara Ambargo Koydu (19.11.2020)

İçdaş Spor Kulübü Çanakkale Yelken il birinciliğinde dokuz birincilik aldı.

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından, Yelken faaliyetinin var olduğu illerde eş zamanlı ve konaklamasız düzenlenmesi konusunda İl  Gençlik  ve  Spor Müdürlükleri uhdesinde ve Yelken İl Temsilcilikleri koordinasyonuyla Pandemi için gerekli önlemlerin alınarak düzenlenilmesi yönünde tavsiyede bulunulduğu İl Birinciliği Yelken Yarışları; 14-15 Kasım tarihlerinde İÇDAŞ Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde yapıldı.

İçdaşspor kulübü 3 kulüp ve 34 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen yarışlarda dokuz birincilik aldı.

Yarışlarda  kendilerinden yaşça büyük abi ve ablalarıyla yarışma cesaretini gösteren ve pes etmeden yarışı tamamlayan İÇDAŞ Spor Kulübü’nün 2 minik sporcusu en küçük sporcu madalyasını almaya hak kazandılar.

Yarışmada dereceye giren sporcuların isimleri aşağıdaki şekildedir.

OPTİMİST GENEL KLASMAN: 1) Kayra Doğan (İçdaş Spor Kulübü), 2) Kuzey Cebeci (İçdaş Spor Kulübü), 3) Ayşe Gökşin Şevik (Çanakkale Yelken Kulübü), 4) Elvin Gürbüz (İçdaş Spor Kulübü), 5) İdil Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü)

OPTİMİST KIZLAR: 1) Ayşe Gökşin Şevik (Çanakkale Yelken Kulübü), 2) Elvin Gürbüz (İçdaş Spor Kulübü), 3) İdil Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü)

OPTİMİST JUNIOR: 1) Elvin Gürbüz (İçdaş Spor Kulübü), 2) İdil Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 3) İda Kayacık (İçdaş Spor Kulübü), 4) M.Alperen Meşe (İçdaş Spor Kulübü), 5) Ceren Durak (İçdaş Spor Kulübü)

OPTİMİST JUNİOR  KIZLAR: 1) Elvin Gürbüz (İçdaş Spor Kulübü), 2) İdil Mollaoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 3) İda Kayacık (İçdaş Spor Kulübü)

LASER 4.7 GENEL: 1) Mehmet Dalkılıç (İçdaş Spor Kulübü), 2) V.Zülal Türkoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 3) Onat Saman (Çanakkale Yelken Kulübü), 4) Uğur Şirin (İçdaş Spor Kulübü), 5) Arda Şeker (Çanakkale Yelken Kulübü)

LASER 4.7 JUNİOR: 1) Mehmet Dalkılıç (İçdaş Spor Kulübü), 2) Onat Saman (Çanakkale Yelken Kulübü), 3) Uğur Şirin (İçdaş Spor Kulübü)

LASER 4.7 KIZLAR: 1) V.Zülal Türkoğlu (İçdaş Spor Kulübü), 2) Aleyna Şahin (Lapseki Yelken Kulübü)

TECHNO PLUS: 1) Miray Şakı (İçdaş Spor Kulübü)

TECHNO 293 U17 GENEL: 1) Sezer Tuğçe Akyıldız (İçdaş Spor Kulübü), 2) Yaren Ceylin Küçük (İçdaş Spor Kulübü), Burak Alp Akyıldız

TECHNO 293 U17 KIZ: 1) Sezer Tuğçe Akyıldız (İçdaş Spor Kulübü)

 

Etiketler: içdaş yelken milli yüzme

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler