“Herkese hizmet etmek istiyorum”

07 Haziran 2018 09:31
“Herkese hizmet etmek istiyorum”

27. dönem AK Parti Çanakkale milletvekili adayı Jülide İskenderoğlu ''Kimseyi ayırmadan, kimseyi kayırmadan bize oy veren vermeyen herkese hizmet etmek istiyorum.''dedi.

Çanakkale’nin tüm ilçelerini sokak sokak bildiğini söyleyen İskenderoğlu; “15 yıldır çalmadığım kapı, girmediğim sokak kalmamıştır. Hepsinin ayrı bir özelliği ve güzelliği var. Mesela Trakya'ya gittiğinizde Trakya, Trakya'dır. Çanakkale öyle değil. Ayvacık'a indiğinizde Ege'yi, Bayramiç, Kaz Dağları'dır. Farklı bir havası, farklı bir vizyonu vardır. Çan, Yenice, Biga farklı bir vizyonda ve buralar biraz daha Marmara'ya kaçar. Merkeze baktığımızda ne Ege olur ne Trakya olur. O yüzden aynı gün içerisinde gezdiğimizde üzerimize giydiğimiz kıyafet bile değişir çünkü havası bile farklıdır.”şeklinde konuştu.

24 Haziran'a kadar Çanakkale'de yaşayan AK partililere hizmet ettiğini, 24 Haziran’dan sonra Çanakkale'de yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etme imkanı olacağını kaydeden Jülide İskenderoğlu; “Yani milletvekili niye olmak istiyorsun sorusunun bir cevabı da bu. Kimseyi ayırmadan, kimseyi kayırmadan bize oy veren vermeyen herkese hizmet etmek istiyorum. Bizim karşıda yatan şehitlerimiz hiç kimsenin nereli olduğuna, hangi düşünce de olduğuna bakmadan bu ülkeyi kurtardılar. Bize düşeninde bu olduğunu düşünüyorum.”ifadelerini kullandı. Esin Gezer

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle