istanbul escort

HER OYUN ZOR, HİÇ BİR MAÇ KOLAY DEĞİL (22.11.2019)

Son Güncelleme : 22 Kasım 2019 09:11
HER OYUN ZOR, HİÇ BİR MAÇ KOLAY DEĞİL (22.11.2019)

Yeni Çanspor’un tecrübeli antrenörü Ahmet Hacıhamzaoğlu açıklamalarda bulundu.

Çanakkale Süper Amatör ligte lider durumda bulunan Yeni Çanspor’un tecrübeli teknik adamı Ahmet Hacıhamzaoğlu oynadıkları her karşılaşmanın zor olduğunu, ligte kolay karşılaşma olmadığını ifade ederken açıklamalarının devamında şunları söyledi. 

ZOR DEPLASMANDAN ÖNEMLİ GALİBİYETLE DÖNDÜK

Geçen hafta, deplasmandan çok önemli bir rakibi yenerek 3 puanla ayrıldık.  Ezinespor çok kaliteli bir takım. Bizim karşılaşmayı da çok iyi oynadılar. Şuana kadar oynadığımız en iyi takımdı diyebilirim. Ligin sonuna kadar şampiyonluk yarışında olacaklarını düşünüyorum.  Adaspordan sonra, böyle güçlü bir rakibi deplasmanda 2 farklı yenip dönmek çok önemliydi.  Her maç sonrası olduğu gibi, Ezinespor maçından da çıkaracağımız dersler var. Ezinespor maçı geride kaldı. Artık hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Dardanelspor maçına konsantre olduk.

Çanakkale Dardanelspor Marka Değeri Büyük Bir Takım

Çanakkale Dardanelspor iyi bir takım. Hangi ligi oynarsa oynasın Çanakkale Dardanel Ligimizin marka değeri en büyük takımı Gelenekleri olan bir camia Sıralamadaki yeri, aldıkları sonuçlar kimseyi yanıltmasın. Kaybettikleri maçlarda bile iyi oynayan taraftılar.  Hafta sonu saygı duyduğumuz bir rakibe karşı ciddi bir sınav vereceğiz. Bizim içinde ,onlar içinde son derece önemli bir karşılaşma olacak. Biz büyük ve küçük takım ayrımı yapmıyor, her maça aynı motivasyonla aynı disiplinle çıkıyoruz. Aslında bizim için önemli olan takımımızın sahip olduğu mücadele ruhu. Oyuncularımızın azmi ve kararlılığı maçların sonuçlarını da belirliyor. Bazı maçlarda geriye düştüğümüzde oyuncuların gösterdiği reaksiyon, yenilgiyi kabullenmemeleri, bir takım ruhunun oluşması, bizi başarıya götüren en önemli faktörlerden bazıları. Dardanel maçına da yine en yüksek motivasyon ve kararlılıkla çıkacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Zihinsel ve fiziksel olarak hazırız. Oyuncularımıza her zaman inanıyor ve güveniyoruz. Her zaman ki olumlu futbolumuzu oynarsak Dardanelspor maçından da galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum.

Başarılı Olabilmek İçin Birlikteliğe İhtiyacımız Var

Başarılı olabilmek için birlikteliğe ihtiyacımız var. Camia olarak birlik olmamız gerekiyor. Zirvede kalmak istiyorsanız her hafta kazanmak zorundasınız. Bazen iyi oynuyorsunuz, bazen kötü oynuyorsunuz. Biz bunu kabul ediyoruz.  Eleştiriye açığız. Öyle bir sıkıntımız yok.  Tam anlamıyla henüz İstediğimiz form grafiğini yakalayamadık. Bazı oyuncularımızın vitesi yükseltmesi gerekiyor. Daha da iyi olmamız gerektiğini biliyoruz. İçeride nasıl oynuyorsak, deplasmanda da öyle oynamamız gerekiyor.  Bu konuda oyuncularıma güveniyorum. Çok çalışarak Bunun da üstesinden geleceğiz. Şu anki konumumuz çok iyi ama önemli olan bunun sonunu getirmek, istikrarı devam ettirmek.  Ligin zirvesindeyiz diye havaya girecek halimiz de yok. Şimdi daha fazla çalışmamız gerekiyor.  Çok kritik maçlar bizi bekliyor, bunların hepsine ayrı ayrı bakacağız. Oynadığımız oyunun mutlaka üstüne çıkmamız gerekiyor.  Bütün amacımız devreye kadar alabileceğimiz kadar puanlar almak. Hem içeride hem de dışarıda galibiyet için oynayıp aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz.  Mütevazi bir kadromuz var ama, oyuncularım inanılmaz bir şekilde mücadele ediyorlar. 

Futbol’da Bir Gerçek var “BUGÜN”

Futbolda bir tek gerçek var, “Bugün”. Geçmişi unutup önümüzdeki maçlara bakacağız. Ligde bugüne kadar takım olarak iyi bir performans gösterdik. Bir önceki sezona göre oyun anlayışımızda bir değişiklik oldu. Hem sahada verilen mücadele hem yakaladığımız gol pozisyonları maçları daha zevkli hale getirdi.  İzleyenlere seyir zevki yüksek maçlar izlettirdiğimiz için mutluyum. Bize katkı sağlayacak, hedefe götürecek birkaç oyuncumuz sakat olduğu zaman sıkıntı yaşayabiliyoruz. Çansporu çok daha iyi yerlere getirmek için çalışıyor ve mücadele ediyoruz.  Dışarıda insanların söyledikleri bizim için önemli değil biz sadece işimizi yapmaya odaklandık.  Elbetteki eleştiriler olacak, onlar bize ışık tutacak. Hiçbir zaman mazeret üretmedik ve bir sonraki gün güneş doğduğunda neler yapacağımıza karar verdik. Çanspor ile alakalı hedeflerimiz ve hayallerimiz var.  Bundan sonraki süreçte takım daha iyi noktalara nasıl gelir ve üst liglerde sürdürülebilir bir başarı için neler yapılabilir onun mücadelesini veriyoruz  Bugün ligin lideri durumundayız. Hem deplasmanda hem sahamızda oynadığımız maçlarda hedefimiz galibiyetse her maça aynı kararlılıkla çıkmalıyız. Şunu çok iyi biliyoruz. Gerçekten iyi motive olmuş ve inanmışsanız birçok şeyi başarabilirsiniz.

Etiketler: çanspor ahmet demeç çanakkale futbol hacıhamzaoğlu

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler