istanbul escort

Hak Yiyerek Hiç Bir Yere Varamazsınız (30.05.2020)

Son Güncelleme : 30 Mayıs 2020 10:05
Hak Yiyerek Hiç Bir Yere Varamazsınız (30.05.2020)

Bayırköyspor kulüp başkanı Ertan Atanc alınan kararlara tepki gösterdi.

Çanakkale 1.Amatör ligte süper amatör lige mücadelesi veren Bayırköyspor’un kulüp başkanı Ertanç Atanc ligin sonlandırılmasına ve play-Off karşılaşmalarının oynatılmamasına büyük tepki gösterdi.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali Düşmez imzasıyla tüm illerin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna gönderilen yazısı sonunda Çanakkale 1. ve 2.Amatör liglerin sonlandırılması sonucu kulüpler büyük tepki koyarken, Bayırköyspor kulüp Başkanı Ertan Atanc bir senelik emeklerinin gasp edildiğini açıkladı.

Başkan Atanc emeklerinin masa başında harcandığını ifade ederken açıklamalarının devamında şunları söyledi. “ 1970 yılında kurulan kulübümüzün bu sezon emekleri masa başında yok edildi. Bütün sezon büyük emek vererek play-off oynamaya hak kazandık. Süper Amatör lige bir adım mesafedeydik. Türkiye Futbol Federasyonu süper amatör ligi oynatırken, birinci amatör ligin kalan play-off karşılaşmalarını oynatmadan sadece sıralamadaki iki takımı süper amatör lige çıkarması haksızlıktır. Verilen bu kararı anlamış değiliz. Eğer ki alt ligler Türkiye Futbol Federasyonu için bir anlam ifade etmiyorsa bu ligleri hiç oynatmasınlar. Takımlar kolay kurulmuyor. Büyük fedakarlıklarla kulüpler ayakta durmaya çalışıyor. Biz Bayırköyspor kulübü olarak bir an önce bu yanlıştan dönülmesini temenni ediyoruz. “ dedi.

Etiketler: bayırköy transfer gelibolu çanakkale

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Sertan gaga

30 Mayıs 2020 12:26
Helal başkan ozaman bütün ligleri yapsinlar yıllardır aynı senaryo

Son Eklenenler