istanbul escort

HACIHAMZAOĞLU “ÖNCELİĞİMİZ ÇANSPOR”

Son Güncelleme : 27 Aralık 2018 15:12
HACIHAMZAOĞLU “ÖNCELİĞİMİZ ÇANSPOR”

Yeni Çanspor’un tecrübeli antrenörü Ahmet Hacıhamzaoğlu açıklamalarda bulundu.

Süper amatör ligte zirve mücadelesi veren Yeni Çanspor’un tecrübeli antrenörü Ahmet Hacıhamzaoğlu sezonun ilk yarısını değerlendirirken, kırmızı-beyazlı kulübün gelecekteki hedeflerini açıkladı. Hacıhamzaoğlu açıklamalarında şunlara yer verdi.

Karakterli bir oyuncu grubuyla yola çıktık

Sezon başında dürüstlüğünden asla şüphe etmediğim karakterli bir oyuncu grubuyla yola çıktık. Sezonun ilk devresini üçüncü sırada bitirdik. Liderin dört puan gerisinde bulunuyoruz. Tahmin ettiğimizin iki puan gerisinde bulunuyoruz. Bu konuda sıkıntı duymuyoruz. İkinci yarı fikstür avantajının bizde olduğunu düşünüyoruz. Zirveye oynayan rakiplerimiz ile kendi sahamızda, kendi taraftarımız önünde oynayacağız. Buda bize avantaj sağlayacak. İkinci yarıda oynayacağımız on bir karşılaşmayıda kazanacak güce sahibiz.

Deplasman Performansımızda sıkıntı var

Deplasmanda oynadığımız karşılaşmalarda performansımızda sıkıntı olduğunu görüyoruz. Yapamadıklarımızdan dersler çıkarmalıyız. Deplasmanda oynadığımız karşılaşmalarda iki mağlubiyet, iki beraberlik alarak puanlar kaybettik. İlk devredeki eksikleri ve hataları düzeltmemiz adına önümüzdeki yeterli süremiz var. 3 Ocakta ikinci yarı çalışmalarına başlayacağız bu süreçte eksiklerimizi tamamlayacağız. Devre arasında eksiklerini tamamlamış, iyi oynayan, keyifle seyredilen bir Yeni Çanspor hedefliyoruz.

Eksik Bölgelere Takviye Yapacağız

Ligin ikinci yarısında eksikliklerini gidermiş, keyifle seyredilen bir takım oluşturmak için çaba sarfediyoruz.  Eksikliğini hissettiğimiz yerlere, gücümüz ölçüsünde takviyeler yapacağız.Bu takviyelerle, İyi bir hazırlık dönemi geçirip ikinci yarıya başlayacağız.  Takımdan ayrılmak isteyen oyuncular var. Olabilir.Kalanda, gidende bizim çocuklarımız. Allah herkesin gönlüne göre versin.Türk futbolunda şuanda ekonomik kriz dönemi. Yöneticilerimiz öncelikle oyuncularımıza olan vecibelerini yerine getirmek için uğraşıyor.

Transfer daha sonranın işi

Bizim herşeyden önce yapmamız gereken işler var.Örneğin Tesisleşme. Bütün gayretimiz  altyapı   Türk futbolunda ciddi sıkıntılar var. Kulüplerin çoğu iflas etmiş durumda. Biz geleceğimizin altyapıdan yetiştireceğimiz oyuncular olduğunun bilincindeyiz.Yönetimimiz de, taraftarımız da bunu istiyor.Kendi özkaynaklarından yetişmiş, kendi oyuncularından kurulu şampiyonluğa oynayan bir Çanspor! Tek düşüncemiz budur. Sadece sabıra ihtiyacımız var. Alt yapımızda çok yetenekli oyuncular var. İyi bir jenerasyona denk geldik. Bunun değerini biliyor ve bu doğrultuda bıkmadan, şımarmadan çalışıyoruz.Taraftarımızasesleniyorum.Bu takım hepimizin. 

Ortak sevdamız Çanspordur

A takım seviyesinde, iyi bir takım yarıştırırsak, onlar da bu coşkunun içinde olurlar. Bunu biliyoruz. Biz iyi sonuçlar alabilirsek, coşkulu taraftarımız da bizi yalnız bırakmaz. Taraftarımızın mutluluğu bizim için önemli. El ele, kol kola önceliğimizin Çanspor olduğunu unutmadan mücadele ediyoruz. İnşallah sene sonunda şerefli şampiyonluğa ulaşırız  Allah yardımcımız olsun.”

Etiketler: çanspor, ahmet hacıhamzaoğlu

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler