istanbul escort

GÜMÜŞÇAYSPOR-Y.ÇANSPOR KARŞILAŞMASI YARIM KALDI

Son Güncelleme : 09 Şubat 2020 21:02
GÜMÜŞÇAYSPOR-Y.ÇANSPOR KARŞILAŞMASI YARIM KALDI

Gümüşçayspor-Yeni Çanspor karşılaşması 80. Dakikada müsabaka hakemi tarafından tatil edildi.

Çanakkale Süper Amatör ligte Gümüşçay Belde sahasında oynanan Gümüşçayspor-Yeni Çanspor karşılaşması müsabaka ev sahibi takım Gümüşçayspor’un 2-0 galibiyeti ile devam ederken, karşılaşmanın 80’nci dakikasında müsabaka hakemine darp iddiası ile tatil edildi.

Gümüşçay Belde sahasında oynanan karşılaşmanın 80’nci dakikasına ev sahibi Gümüşçayspor Kenan Korkmaz’ın attığı gollerle 2-0 önde girerken, bu dakikada iddiaya göre Yeni Çanspor kulüp başkanın sahaya girdiği ve müsabaka hakemi Ali Aydın’a fiziki müdahale de bulunduğu ve bu olay sonrasında karşılaşmanın hakemi Ali Aydın’ın karşılaşmayı tatil ettiği iddia edildi.

Yaşanan olay sonrasında Yeni Çanspor kulübü müsabaka hakemini yanlı karşılaşma yönetmekle suçlarken , Türkiye Faal Futbol Hakem Gözlemciler Derneği Çanakkale Şubesi resmi sitesinden yazılı açıklamada bulundu.

TFFGD Çanakkale Şubesinin yazılı açıklamasını aynen yayınlıyoruz;

TFFHGD Çanakkale

KINAMA

09.02.2020 PAZAR GÜNÜ OYNANAN GÜMÜŞÇAY SPOR - YENİ ÇANSPOR MÜSABAKASININ HAKEMİ OLAN DERNEK BAŞKANIMIZ ALİ AYDIN’A ÇANSPOR KULÜBÜ BAŞKANI OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİMİZ KEMAL YÜKSEL İSİMLİ ŞAHIS TARAFINDAN DARP YAPILMIŞ VE KÜFÜR EDİLMİŞTİR. TFFHGD ÇANAKALE ŞUBESİ OLARAK BU TİP SPOR CAMİASINA YAKIŞMAYAN KİŞİLERİN ARAMIZDAN UZAKLAŞTIRILMASI İÇİN MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEKTİR. OLAYI GERÇEKLEŞTİREN ŞAHSIN HAKETTİĞİ CEZAYI ALMASI İÇİN HUKUKİ MÜCADELEYİ BAŞLATTIĞIMIZI VE SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIMIZI KAMUOYUNA DUYURURUZ.

Gümüçayspor kulübü de iddialarla ilgili Yeni Çanspor ve Hakem camiasına geçmiş olsun açıklaması yayınladı.

Gümüşçayspor kulübünün resmi sitesinde yayınladığı açıklamayı aynen yayınlıyoruz.

“Bugün 2-0 önde olduğumuz Yeni Çanspor maçının 80.dakikasın da rakip takım başkanı sahaya girerek hakeme yapmış olduğu darp sonucu maç yarıda kaldı.Yeni Çanspor camiasına ve maçın hakemi Ali Aydın hocamıza geçmiş olsun,bir daha böyle talihsiz olayların yaşanmaması dileğiyle.

Etiketler: gümüşçay çan futbol olay çanakkale

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Muzaffer demir

11 Şubat 2020 09:32
O zaman adam gibi yönetecekler kıcı baş sağ sola oynamayacak yıldık hersene aynı rahat bir maç izleyemiyoruz hakimlerin yüzünden çan spora özelmi gönderiliyorlar bu hakemler çan sporla varsa bir sıkıntıları söylesinler bilelim

Son Eklenenler