GÖKHAN TEKNİK İNCELEME GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

09 Haziran 2018 17:20
GÖKHAN TEKNİK İNCELEME GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, kent genelinde yürütülen çalışmaları yerinde incelemek amacı ile yürüttüğü teknik inceleme gezilerine devam ediyor.

Başkan Gökhan teknik inceleme gezisi kapsamında ilk olarak yapımı devam eden Çanakkale Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Halinde incelemelerde bulundu. Teknik ekibin de eşlik ettiği teknik inceleme gezisinde Başkan Gökhan hal binasının durumu hakkında bilgi aldı.

Başkan Gökhan ardından Dardanos’ta yapımına başlanan halk plajı alanında incelemede bulundu. Dardanos Halk Plajı alanında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, burada yapılacak olan düzenlemeler hakkında teknik ekipten bilgi aldı. Teknik inceleme gezisini sürdüren Başkan Gökhan Dardanos Halk Plajının ardından Eski Gençlik Kampı olarak bilinen alanda yapımına başlanan Güzelyalı Piknik Alanında incelemelerde bulundu. Peyzaj çalışmalarının devam ettiği piknik alanında incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, çalışmaların durumu hakkında bilgi alırken, alanda yapılacak düzenlemeler hakkında da teknik ekip ile görüş alışverişinde bulundu. Başkan Gökhan son olarak Güzelyalı’da yapımına başlanan atık su arıtma tesisi inşaatının ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Gökhan, buradaki incelemelerinin ardından teknik inceleme gezisini sonlandırdı. MESUT HARPUT

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler