Gökçeada’ya Yakışmayan Görüntüler... 23.5.2019

23 Mayıs 2019 17:31
Gökçeada’ya Yakışmayan Görüntüler... 23.5.2019

Gökçeada Kaymakamlığı sorumluluğu alanında olan ancak, uzun yıllardır Gökçeada Belediyesi tarafından verilen, köylerin çöplerinin alınması hizmeti Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin tarafından durduruldu ve ortaya bu görüntüler çıktı.

Bir süre önce Belediye Başkanı Ünal Çetin’in çok yakışıksız bir şekilde, kaymakamlık makamını basarak,  Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu ile adliyeye taşınan hararetli tartışması sonrasında, köylere verdiği çöp toplama hizmetini keserek adeta Köyde yaşayan vatandaşları cezalandırdı.

Kaymakamlıktan edinilen bilgiye göre çok yakın zamanda hizmetin Kaymakamlıkça devam ettirileceği bilgisine ulaşıldı. Ancak Kaymakamlık tarafından çöp kamyonu ve personel istihdamı henüz yapılmadan hizmetin habersizce kesilmesi, köyleri  zor durumda bıraktı.

Bu durum geçen sezon Ata Demirer tarafından Adada çekilen “Hedefim Sensin” filminin o unutulmaz sahnesini bir kez daha hatırlattı.. Cennet adanın tanıtımında liderlik yapması beklenen Başkan Ünal Çetin’ e bu davranış yakışmadı. HABER MERKEZİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler