istanbul escort

Genç Yaşta Canına Kıydı 10.10.2019

10 Ekim 2019 15:34
Genç Yaşta Canına Kıydı 10.10.2019

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde 2 gündür kayıp olan evli bir çocuk babası Ali Osman Karabulut (41) av tüfeğiyle intihar ederek canına kıydı.

Önceki gün işe gitmek için sabah saatlerinde evden ayrılan Ali Osman Karabulut’tan haber alınamıyordu. Endişelenmeye başlayan aile durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Mobese kayıtlarını inceleyen ekipler, Karabulut’un işyerine doğru giderken görüntülerine ulaştı ancak başka bir görüntü elde edemediler. Gece boyunca arama çalışmaları sürerken, acı haber dün öğle saatlerinde ulaştı. Geyikli Tavaklı İskelesi civarındaki yazlıklarının önünde aracı bulunan Karabulut’un ilk önce evine bakıldı. Yapılan aramalarda evde kimse olmadığı anlaşılınca yakındaki zeytinlik alanda arama çalışmaları devam etti. Ekipler, Ali Osman Karabulut’un cansız bedenine orada ulaştı.

 “Amansız Hastalığı

Av tüfeğiyle intihar eden Karabulut’un bir süredir amansız hastalıkla mücadele ettiği ve bu durum nedeniyle psikolojik sorunlar yaşadığı öne sürüldü. Talihsiz adamın cenazesi yapılan incelemelerin ardından Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. 

 

UTKU YAŞAR CÜCE

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler