istanbul escort

aksaray haber

GELİBOLUSPOR’DA VAROL VEDA ETTİ (09.07.2020)

09 Temmuz 2020 09:55
GELİBOLUSPOR’DA VAROL VEDA ETTİ (09.07.2020)

Geliboluspor kulüp başkanı Yaver Varol kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Çanakkale Süper Amatör lig takımlarından Geliboluspor’da kongre yaklaşırken, mevcut kulüp başkanı Yaver Varol yapılacak kongrede aday olmayacağını açıklarken, camiaya veda mesajı yayınladı.

Geliboluspor kulüp başkanı Yaver Varol’un mesajını aynen yayınlıyoruz;

“Amatör ligde mücadele etmemize rağmen kuruluşumuzun 50. yılında her şeyin maddiyatla eş değer olduğu bir dönemde başarılı olmak için gayret gösterdik. Aynı ligde bulunduğumuz şampiyonluğa kurulan rakiplerimizden çok daha düşük bir bütçe ile ilçemize yakışır şekilde heyecan yaratan bir takım oluşturduk.

Bir süreden sonra bilgi birikim ve fedakârlığın yetersiz kaldığını gözlemledim. Futbol yaşantımda ilçemizi profesyonel futbolcu olarak 2.lig de ve 3.ligde başarıyla temsil ettim. 2011 yılında Gelibolu’ya dönerek 9 sezon da Gelibolu spor forması giyerek mücadele gösterdim.

2019 yılında başkanlık görevine geldikten sonra zamanımın yüzde 90'ını Geliboluspor’un başarılı olması için ayırdım. Futbolcu olarak Lacivert - Beyaz renklerin altında mücadele ederken de yönetim kurulumuza sürekli elimden geldiğince yardımcı oldum.

Yıllardır aldığım büyük sorumluluklar, sürekli günlük başarı isteyen düşünce yapısı karşısında mental açıdan da kendimi yorgun hissetmeye başladım. Zihin yorgunluğum artık kulübe  faydalı olamayacağım düşüncesini beraberinde getirdi. Bundan sonraki hayatımda futbolun herhangi bir bölümünde bulunmadan ailem ve işlerime odaklanmak istiyorum.

Bu görevde bana destek olan başta Kaymakamımız Sayın Hakan KILINÇKAYA olmak üzere, sporu çok seven 2.Kolordu Komutanımız Sayın Zekai AKSAKALLI Paşamıza, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Fadıl Güçlü'ye, eski Emniyet Müdürümüz Sayın Şafak Özkan'a, İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Cem Gökdemir'e, İlçe Spor Müdürümüz Sayın Emre Özdemir'e, bu sezon gösterdiği özveri ve fedakarlığından dolayı takım kaptanımız Sayın Mustafa VARGEL'e ve tüm futbolcularımıza, muhasebe işlerinde bize çok faydası olan Sayın Cavit Özübir'e, Triatlon Takımımızın herşeyi Sayın Halil TUNA Hocamıza, basketbol branşı sorumlumuz Sayın Atilla Eraslan'a, sezon boyunca futbolcularımızın kahrını çeken Di-Ar Pastanesi sahibi Sayın Ferit Türkmen ve Arda Türkmen'e, Di-Ar Pastanesi tüm personeline, iç sahada ve tüm deplasmanlar da yanımızda olan yönetim kurulu başkanımız sayın Mehmet Sandal'a, tüm Gelibolu esnafına ve Geliboluspor taraftarına bütün kalbimle teşekkür ediyorum.

Özellikle son 5 yıldır Geliboluspor vesilesiyle daha yakından tanıma ve çalışma fırsatı bulduğum, maddi ve manevi desteğini esirgemeyip, her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Özacar’a sonsuz şükranlarımı sunarım.

En iyi dileklerimle”

Yaver VAROL

GELİBOLUSPOR Kulüp Başkanı

Etiketler: çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler