istanbul escort

Gelibolu’da Birazhırs Kupalandı 9.5.2019

09 Mayıs 2019 15:52
Gelibolu’da Birazhırs Kupalandı 9.5.2019

Gelibolu’nun Gençleri Potada buluşuyor etkinliğinin şampiyonu belli oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Gelibolu’nun Gençleri Potada buluşuyor etkinliğinin şampiyonu Birazhırs takımı ile Gelibolu Anadolu Lisesi oldu.

Proje dahilinde Gelibolu ilçesinde bulunan sekiz lisenin kendi aralarında kurdukları takımları arasında Şut Atış Yarışmaları düzenlenirken finale kalan okullar belirlenmişti.

Finale kalan Armatör Yakup Aksoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden İllegal Takımı, Temel Fen Bilimleri Lisesinden Barbie Bebekler, Gelibolu Anadolu Lisesinden Birazhırs, İmam Hatip Lisesinden Egolular, Mehmet Akif Ersoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden Şahinler, Fen Lisesinden Offroad, Ecebey Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden Kısa Kurtlar, Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesinden Kinglest takımları final yarışlarına katıldılar.

Her Takım oyuncusunun 10 atış yapıp 50 puan takımı üzerinde değerlendirmenin yapıldığı yarışmada 22 takım puanı ile  Gelibolu Anadolu Lisesi Birazhırs ile birinci olurken, Gelibolu Fen Lisesi Ofroad takımı 16 takım puanı ile ikinci olurken, Armatör Yakup Mesleki Teknik Anadolu Lisesi İllegal takımı 14 takım puanı ile üçüncü, Temel Fen Bilimleri Lisesi Barbie Bebekler takımı ise 12 takım puanı ile dördüncü oldu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler