istanbul escort

FUTBOLUN SULTANLARI FARKINDALIK YARATTI (09.04.2020)

Son Güncelleme : 12 Nisan 2020 12:04

Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübünün kadın futbolcuları Evde Kal Çağrısı yaptı.

Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübünün başarılı kadın futbolcuları yayınladıkları videolarla farkındalık yaratarak EVDE KAL Çanakkale dediler.

Yeni kurulmalarına rağmen antrenör Gökhan Alkan nezaretinde başarılı sonuçlara imza atan kadın futbolcular yayınladıkları videoda antrenmanlarını  evde sürdürdüklerini, kurallara uyduklarını hem evde kaldıklarını, hem de hareketsiz kalmamak için evlerinde antrenmanlarına devam ettiklerini ifade ettiler.

Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü Kadın futbol takımının başarılı antrenörü Gökhan Alkan yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Tüm Dünya’da olduğu gibi Ülkemizi de saran koronavirüs salgını sebebi ile antrenmanlarımıza ara vermek zorunda kaldık. Evde kalıyoruz, sağlıklı yaşamaya çalışıyoruz. Sporcularımız ülkemizin içinde bulunduğu ciddi salgın olayına karşılık farkındalık yaratmak istediler. Evlerinde video çekerek halkımıza çağrıda bulundular. Bizler güzel günler için herkesten evde kalmasını istiyoruz. Evde kalırken de hareketsiz kalmamalarını istiyoruz.”

Son Olarak EVDE KAL HAREKETSİZ KALMA diyoruz.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler