FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

09 Ağustos 2018 16:44
FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çanakkale Güç Birliği Platformu Kültür ve Sanat Komisyonu tarafından düzenlenen “Objektifimden Çanakkale” adlı fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu. Buna göre Burhan Gürel’in Çanakkale Boğazı temalı fotoğrafı birinci seçildi.

Çanakkale Güç Birliği Platformu, Kültür Sanat Komisyonu tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasına 59 fotoğrafsever186 fotoğrafla katıldı. Buna göre yarışmanın birincisi Burhan Gürel oldu. Jüri Üyeliğini Sevgi Yıldız, Tanju Gökalp ve Erkan Bilgin’in yaptığı yarışmanın ikinci Hasan Koyuncu, üçüncü İsmail Öztürk, dördüncü Mehmet Diler ve beşinci Sedat Yıldız olarak belirlendi. Mansiyon ödülüne ise Doğan Perinçek, GüledaTortumluoğlu, Berkay Gökhan, Özlem Şencan ve Serhat Akın layık görüldü.

Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram, Çanakkale’ye ve Çanakkalelilere etkin bir biçimde katkı sunmaya devam ettiklerini belirterek “Çanakkale Güç Birliği birbirinden değerli ve üreten insanların büyük ailesidir. Geçen birkaç ayda binlerce insana dokunduk. Öte yanan eğitim çalışmalarına, kültüre, sanata ve bilime önem verdik. Yarışmamıza fotoğraf gönderen Çanakkalelilere, jürimize, sponsorlarımıza, komisyonumuza tek tek teşekkür ederim.”dedi. NİHAL İLHAN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler