kizilay escort

FİRİDİNOĞLU İL TEMSİLCİLERİ TOPLANTISINA KATILDI 13.02.2020

Son Güncelleme : 13 Şubat 2020 08:02
FİRİDİNOĞLU İL TEMSİLCİLERİ TOPLANTISINA KATILDI 13.02.2020

Türkiye Basketbol Federasyonu, 81 ilde görev yapan İl Temsilcileri ile Antalya’da bir araya geldi.

Antalya Rixos Downtown otelde gerçekleştirilen İl Temsilcileri Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısına Çanakkale Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu’da katıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Basketbol Geliştirme Direktörü Fırat Eser’in açılış konuşmasıyla başladı. Toplantının ilk gününde; TBF Altyapı Faaliyetleri Müdürü Gökhan Sunter alt yapı faaliyetleriyle ilgili bilgilendirme yaptı. Ardından, TBF Bilgi İşlem Müdürü Şükür Muhacir, Bilgi İşlem Yönetmeni Özgür Hocaoğlu ve Altyapı Sorumlusu Cenk Diril, Basketbol Yönetim Sistemi’nin kullanımı ile ilgili temsilcilere bilgiler verdi. Ankara Spor Salonu Yönetmeni Erdem Efe de TBF Salon Yönetim Sistemini değerlendirdi.

İl Temsilcileri Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısının ikinci gününde; Sicil Lisans Müdürü Erinç Toklucu ve Sicil Lisans Sorumlusu Murat Karaçeper sicil lisans işlemlerini, Basketbol Geliştirme Direktörlüğü Yetkilisi Gülsüm Demir TBF Akademi’yi ve TBF Disiplin Kurulu Başkanı Can Yalçınkaya da yeni ceza yönetmenliğini anlattı. İkinci günün son konuşmacıları, basketbol yazarı Gökhan Türe, Milliyet Gazetesi Basketbol Yazarı Ümit Avcı ve Fanatik Gazetesi Basketbol Yazarı Gökhan German’ın basketbol sohbetleri ile son buldu.

İl Temsilcileri Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı, Türkiye Basketbol Federasyonu Basketbol Geliştirme Direktörü Fırat Eser’in “Haydi Sahaya” ve “Kızılay” projeleri ile antrenör alanındaki gelişmeleri aktarmasıyla tamamlandı.

Toplantıya katılan  Çanakkale  Basketbol İl Temsilcisi Murat FİRİDİNOĞLU toplantıda yetkililer ile görüşmeler yaparak Çanakkale Basketbol’unun  sorunlarını ve Türk Basketbolunun geleceği hakkında bilgi alışverişinde bulunarak kente döndü

Etiketler: basketbl türkiye federasyon temsilci çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler