istanbul escort

Ezinespor İkinci Devre Çıkışta (22.03.2020)

Son Güncelleme : 22 Mart 2020 10:03
Ezinespor İkinci Devre Çıkışta (22.03.2020)

Ezinespor sezonun son üç haftasına umudunu koruyarak girdi

Süper Amatör ligte Ezinespor sezonun ikinci devresinde çıkış yakaladı. Sezona şampiyonluk parolası ile giren Yeşil-Kırmızılı takım ilk devre beklemediği puan kayıpları yaşarken sezona başladığı genç antrenör Hakan Ünal ile yollarını ayırdı. Sezonun ikinci devresine tecrübeli antrenör Aşikar Çelik ve yardımcısı Hüseyin Gündoğdu ile başlayan Ezinespor ikinci devre topladığı puanlarla zirvede iddialı duruma geldi.

Seznonun son üç haftasına lider Adaspor’un beş puan arkasında giren Ezinespor liglerin başlamasının ardından kendi sahasında lider Adaspor ile sezonun en önemli karşılaşmasına çıkacak.

Başkanlığını Selim Şatrol’un yaptığı, antrenörlüğünü Aşikar Çelik’in yaptığı Ezinespor ligte şu ana kadar oynadığı 19 karşılaşmada 14 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet alırken, attığı 39 gole karşılık kendi kalesinde 17 gol gördü. Ezinespor topladığı 43 puanla ligte ikinci sırada bulunuyor.

Sezonun 20’nci haftasında kendi sahasında lider Adaspor’u ağırlayacak olan Eziinespor, 21’nci haftada deplasmanda Hastanebayırıspor ve son haftada ise deplasmanda Gümüşçayspor ile karşı karşıya gelecek.

Etiketler: ezinespor ezine futbol transfer çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler