istanbul escort

Ezine'nin büyük başarısı (28.06.2020)

28 Haziran 2020 15:06
Ezine'nin büyük başarısı (28.06.2020)

Ezine ilçesi, Çanakkale Eğitim Vizyonu (ÇEV) 2023 Projesi kapsamında 5 okulu ile birincilik ve ikincilik dereceleri alarak eğitimdeki özverili çalışmalarının karşılığını aldı.

Küresel ölçekte hızla değişen ve gelişen dünyada 2023 vizyonuna emin adımlarla ilerleyecek nesiller yetiştirmek, okulların içinde bulundukları koşullar ve öncelikler dâhilinde gelişmesini sağlamak,  kalite standartlarını yükseltmek amacıyla hazırlanan proje kapsamında okullar eğitim-öğretim, sosyal-kültürel, sportif, sanatsal, kişisel-kurumsal gelişim ve proje tabanlı gelişim olmak üzere 6 etkinlik alanında değerlendirildi. İlkokullar kategorisinde 75. Yıl İlkokulu il birincisi, Yahyaçavuş İlkokulu il ikincisi olurken, ortaokullar kategorisinde ise Gazi Ortaokulu il birincisi, Yahyaçavuş Ortaokulu ise il ikincisi oldu. Liseler kategorisinde ise Celalettin Topçu Anadolu Lisesi il birinciliğini elde etti. Nedime Hanım Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye giren okullar başarı belgelerini ve ödüllerini aldı.

Ezine Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan; 75. Yıl İlkokulu Müdürü Bahadır Çağatay'ı, Yahyaçavuş İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Taylan Raşit Demir'i, Gazi Ortaokulu Müdürü Oral Dinçkan'ı, Celalettin Topçu Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Atik Ekin'i ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman'ı makamında ağırlayarak başarılı olan okulları tebrik etti.

Havva Portakal

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler