istanbul escort

aksaray haber

Evreşe'nin Saha Özlemi Sona Eriyor 14.02.2020

Son Güncelleme : 14 Şubat 2020 08:02
Evreşe'nin Saha Özlemi Sona Eriyor  14.02.2020

Evreşe Beldesi futbol sahasına çok yakında kavuşuyor.

2017 yılında gündeme gelen Evreşe Beldesinde saha sorunu için müjdeyi Ak Parti Grup Başkan Vekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve Evreşe Belediye Başkanı  Ali Kamil Soyuak birlikte verdiler.

2017 yılı Aralık ayında yayınlanan Amatör Panaroma programında medaratör Bülent Büberci ve yorumcu Mehmet Özdemir’in gündeme getirdiği ve büyük ses getiren saha problemi sonrasında programa bağlanıp açıklamada bulunan Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak beldeye yeni bir saha sözünü verip gerekli girişimlere başladığını ifade etmişti. Aynı tarihte Çanakkale spor’una tesis bakımından büyük katkıları bulunan Ak Parti Grup başkanvekili Bülent Turan’da en kısa zamanda Evreşe’ye saha yapılacağı sözünü vermişti.

2017 Aralık ayında verilen sözler 2020 yılı Şubat ayı içerisinde Evreşe Beldesine saha yapımının müjdesi ile sona erdi. Çanakkale’ye 2020 yılı içerisinde 32 milyon tl spor tesisi yatırımı protokolünün imzalanmasının ardından Evreşe’ye mevcut olan Toprak sahanın suni çim sahaya dönüştürülmesi, ikili soyunma odalarının yapımı ve 500 kişilik portatif tribün yapılmasının da müjdesi verilmiş oldu.

2017 yılında Amatör Panaroma programına canlı bağlanan Evreşe Halkına sahanın yapılacağı müjdesi veren Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak ve aynı tarihte sorunun üzerine gideleceği ve Evreşe gençlerine saha yapılacağı sözü veren Çanakkale Milletvekili AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’ın sözlerini tutmuş olması Evreşe halkı ve sporseverleri mutlu etti.

Etiketler: evreşe saha toprak çim belediye turan

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler