istanbul escort

EN İYİ NOKTAYA ULAŞMAK İSTİYORUM (17.04.2020)

Son Güncelleme : 17 Nisan 2020 09:04
EN İYİ NOKTAYA ULAŞMAK İSTİYORUM (17.04.2020)

Çanakkale Belediyespor’un başarılı pasörü uzun ve zor geçen sezonu değerlendirdi.

Türkiye Kadınlar Voleybol 1.liginde genç kadrosuyla yarı final oynama başarısı gösteren Çanakkale Belediyespor’un başarılı pasörü Simay Gazi takım içerisindeki uyumun ve takım olarak her zaman daha fazla istedikleri için başarıya ulaştıklarını ifade etti.

SİMAY GAZİ KİMDİR

SİMAY GAZİ:  Merhabalar ben Simay Gazi. 1999 yılında İstanbul’da doğdum. Arel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler okuyorum. Boş zamanlarımda kitap okumayı ,dizi ve film izlemeyi, yemek yapmayı severim.

VOLEYBOLA NASIL BAŞLADINIZ

SİMAY GAZİ: Voleybola 11 yaşında başladım. Babamın bir arkadaşının beni voleybola yönlendirmesiyle başladım. Sonrasında yavaş yavaş profesyonelliğe adım attım.

OYNADIĞINIZ KULÜPLER

SİMAY GAZİ: Beşiktaş JK, Marmara Akademi Spor Kulübü ve son olarak Çanakkale Belediyesi Spor Kulübü’nde forma giydim.

ÇANAKKALE BELEDİYESPOR KULÜBÜ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ

ŞİMAY GAZİ:  Çanakkale Belediye Spor Kulübü bize sağladığı imkanları ve antrenmanlarıyla gerçekten çoğu kulüpten daha iyi. Bu senemi Çanakkale’de geçirdiğim için çok mutluyum.

KULÜP YÖNETİMİNİN SİZLERE YAKLAŞIMI NASILDI

SİMAY GAZİ: Kulüp yönetimi antrenman, maç, deplasman  farketmeden bizi asla yalnız bırakmadılar. Her zaman desteklerini hissettik. Çok teşekkür ederiz.

NORMAL SEZONU DEĞERLENDİRİRMİSİNİZ

SİMAY GAZİ: Genç kadrolu olmamıza rağmen çok iyi işler çıkardığımızı düşünüyorum. Tabi ki zorlandığımız zamanlar oldu ama hep beraber bunların üstesinden geldik. Birbirimizle olan uyumumuz ve her zaman daha fazlasını istememiz bizi başarıya ulaştırdı.

NORMAL SEZONDA ZORLANDIĞINIZ KARŞILAŞMALAR HANGİLERİYDİ

SİMAY GAZİ: Sanırım 2. Devrenin Bolu Belediyesi karşılaşmasıydı . 3-2 kazanmıştık. Gerçekten çok heyecanlı aynı zamanda keyifli bir maçtı.

PLAY-OFF YARI FİNAL GRUBU HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ

SİMAY GAZİ: Play-Off yarı final grubunda her maç elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Tam olarak istediğimiz yere ulaşamasak bile güzel işler çıkardığımızı düşünüyorum.

ÇANAKKALE İLİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

SİMAY GAZİ:  Çanakkale’ye daha önce 1-2 kere gelmiştim ama bu kadar güzel olduğunu farketmemiştim. İnsanları gerçekten sıcakkanlı. Şehir merkezi , sahili her yeri çok güzel. Yaşamak için rahat ve güzel bir şehir.

TAKIM İÇERİSİNDEKİ ARKADAŞLIĞINI NASIL BULUIYORSUNUZ

SİMAY GAZİ: Çanakkale’de çok güzel bir takım olduk ve harika arkadaşlıklar kurduk. Zamanla daha da birbirimize ısındık. Gerçekten keyif aldığım arkadaşlıklar kurdum , aynı takımda oynayamasak bile daimi arkadaşlıklar olduğunu düşünüyorum.

VOLEYBOLDA KARİYER PLANLAMANIZ VE HAYALİNİZ NEDİR

SİMAY GAZİ:  Her zaman daha iyisi vardır, bunu unutmamaya çalışıyorum. A milli de oynamak isterim tabi ki ama ulaşabildiğim en iyi noktaya ulaşmak istiyorum.

Etiketler: belediyespor voleybol çanakkale

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler