istanbul escort

aksaray haber

ELEKTRİK KESİNTİSİNE ÖZEL SEFER

Son Güncelleme : 02 Ağustos 2019 17:08
ELEKTRİK KESİNTİSİNE ÖZEL SEFER

Gestaş Özel Sefer Yaptı, Uedaş Yetkilileri Arızayı Giderdi

Gestaş Deniz Ulaşım, geçtiğimiz gece Bozcaada'daki elektrik kesintisine müdahale edilmesi için 01:30'da tarife dışı özel sefer yaptı.

Bozcaada’da geçtiğimiz gece oteller bölgesinde elektrik kesintisi yaşandı, Gestaş’ın özel sefer yaparak taşıdığı Uedaş yetkilileri arızayı giderdi.
Bozcaada’da ‘hizmetin de böylesi’ denilen bir olay gerçekleşti. Tatilcilerin yoğun olduğu bir dönemi yaşayan, yaz yoğunluğunun üst seviyede olduğu Bozcaada’da geçtiğimiz gece oteller bölgesinde elektrik kesintisi yaşandı. Bu kesinti, adadaki hizmeti aksatırken Uedaş yetkililerinden kesinti için bakım-onarım talebinde bulunuldu. Arızaya müdahale edebilecek bakım-onarım ekibi için merkezden destek istenince; anakarada olan ekibin Bozcaada’ya gelişi gündeme geldi; imdada Gestaş koştu. Gökçeada ve Bozcaada’da hasta yolcular için özel sefer düzenleyen Gestaş Deniz Ulaşım, Bozcaada’da yaşanan elektrik kesintisi için de Geyikli’den saat 01.30’da özel sefer gerçekleştirdi ve adadaki elektrik kesintisine müdahale edildi. 

Bir Yılda Tarife Dışı 22 Özel Sefer

Gestaş, bir yılda tarife dışı 22 özel sefer yaparak Bozcaada ve Gökçeada’da acil müdahale gerektiren konularda hizmet götürdü. 2018 yılı içerisinde Gökçeada’ya bir gecede iki kez üst üste özel seferle, içerisinde acil hasta olan ambulans taşınmıştı. HABER MERKEZİ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler