istanbul escort

Ekin Zeren Fırat Türkiye Şampiyonu

Son Güncelleme : 06 Mart 2019 12:03
Ekin Zeren Fırat Türkiye Şampiyonu

Çanakkale Cimnastik Essa kulübü sporcusu Türkiye şampiyonu oldu.

Mersin’de düzenlenen Türkiye Cimnastik şampiyonasında Çanakkaleli sporcular başarılara imza atarken, Essa kulübünün altın kızı Ekin Zeren Fırat 10-12 yaş kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu. Şampiyonada izleyenleri kendisine hayran bırakan Ekin Zeren Fırat hedeflerine ulaşmak için çok çalıştığını amacının Avrupa’da ve Dünya’da söz sahibi olabilmek olduğunu ifade ederken, başarısında büyük payı olan antrenörü Ömür Koçak’a çok şey borçlu olduğunu ifade etti.

Başarılı sporcunun antrenörü Ömür Koçak ise yaptığı açıklamada şunları söyledi;“Cimnastik branşların içerisinde en zor olanlarından bir tanesidir. Sporcusu olmak daha zordur. Disiplin ister, emek ister, Ekin Zeren haftada 20 saat antrenman yaparak yarışmalara hazırlanıyor. Disiplinli bir antrenman düzeni var. Sakatlığı olsa bile asla antrenmanlarını aksatmaz. 2016 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı şampiyonluklarını bu şekilde elde ediyor. Sekiz yaşında başladığı bu branşa ve başladığından üç ay sonra yarışmalara katılmaya başladı. Bizim bünyemize gelen ve hazırlıklarını tamamlayıp en erken sürede yarışmaya başlayan tek sporcum diyebilirim. Şimdi birlikte hedefimiz 2020 Dünya şampiyonasında şampiyonluk elde etmek.” 

Etiketler: Ekin Zeren , Cimnastik Essa, Çanakkele Cimnastik

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Hüseyin yılaz

06 Mart 2019 18:24
Kızımızı canı gönülden kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.

Hatice Dilek Doğan

06 Mart 2019 18:21
Tebrik ediyorum güzel kızını Ömür ögretmenini de kutluyorum.Ne mutlu ki böyle güzel başarılara imza atmak.Canı yürekten kutluyorum

Son Eklenenler