EĞİTİMDE DE DURMAK YOK

03 Temmuz 2018 09:17
EĞİTİMDE DE DURMAK YOK

Biga Ticaret Borsası Anaokulu temel atma törenine katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan; “Yavrularımıza en güzel geleceği hazırlamak için çalışıyoruz. Çocuklarımızın geleceği için Biga Anaokulumuzun temelini attık. Şehrimize hayırlı olsun.”dedi.

Biga Ticaret Borsası Anaokulu temel atma töreni gerçekleşti. Törene, Vali Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, İl Başkan Yardımcıları, İl Genel Meclis Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ve vatandaşlar katıldı. Tören saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Daha sonra protokol konuşmalarına geçildi. 
Törende yaptığı konuşmada eğitimin çalışmalarında, ülkede en özel başlıklardan bir tanesi olduğunu ifade eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, “Bugün de çocuklarımızın geleceği için Biga Anaokulumuzun temelini attık. Eğitim ideolojik kavgalara, yanlış hesaplara heba edilmeyecek kadar kıymetli bir iş. Eğitim her şeyimiz, geleceğimiz. Eğitim hepimiz için vazgeçilmez değerlerimizden bir tanesidir. Bu dönemde okullarımız başta olmak üzere bölgemize planladığımız tüm adımları atmak istiyoruz.”dedi.  Turan buradaki törenin ardından, teşekkür ziyareti için Yenice ilçesine hareket etti.        Haber Merkezi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler