istanbul escort

Dünya E- İhracat Forumu Biga’da 04.11.2019

04 Kasım 2019 13:32
Dünya E- İhracat Forumu Biga’da  04.11.2019

Bigalı KOBİ’ler için Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ticaret Borsası ve Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Dünya E-İhracat Forumu (World E-Commerce Forum) işbirliğinde e-ihracat ve e-ticaret buluşmaları gerçekleşecek.

2019 yılını Anadolu’ya açılım yılı olarak gören Dünya E-İhracat Forumu-World E-Commerce Forum (WORLDEF) 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat 15.30’da Biga TSO Konferans Salonu’nda düzenleyeceği E-İhracat Buluşmaları’na bir yenisini daha ekleyecek. WorldEF Başkanı Ömer Nart’ın da katılacağı Biga E-İhracat Buluşması yerel ve geleneksel üreticiler için Türkiye sınırlarının dışında e-ihracat farkındalığı oluşturmayı ve büyük fırsatların keşfedilmesini amaçlıyor.

 Dijitalleşen dünya ile birlikte, milyonlarca tüketici, kendi ülkesi dışında bir ülkeden online alış-veriş yapıyor. Türkiye’de üretilen kaliteli ve/veya uygun fiyatlı ürünler, binlerce kilometre ötelere ulaştırılmak için bekliyor.

 WorldEF, Biga gibi üretim potansiyeli yüksek kentleri de i-ihracat konusunda bilinçlendirerek Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkılar sağlamayı hedefliyor.

 Biga TSO Başkanı Şadan Doğan yaptığı açıklamada, mikro ölçekliler dahil Bigalı tüm KOBİ’leri 07 Kasım Perşembe günü Biga TSO’daki E-İhracat ve E-Ticaret seminerine beklediklerini ifade etti.

GÜL DÜVENCİ

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler