istanbul escort

DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ 31.08.2019

31 Ağustos 2019 10:40
DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ  31.08.2019

Çanakkale CHP eski Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca, sosyal medya üzerinden CHP’li parti yöneticilerine seslenerek gençlere sahip çıkmalarını istemişti. Parti yöneticilerinin ise Akkoca’yı kesin ihraç istemiyle disipline sevk ettiği öne sürüldü.

Akkoca yazılı olarak yaptığı açıklamada; “ Bundan önce hep danışma kurullarında konuştum. Hep aynı konuyu dile getirdim. Bir tek şey isteniyor sizden dedim. Anlatamadım ya da dinlemediler. Bir kez de buradan hafif üstü kapalı yazayım. Cumhuriyet Halk Partisinin evlatlarına sahip çıkmayan "parti büyüklerine" son kez sesleniyorum hangi şehirde, nerede, ne şartta olduğuna bakmadan gecesini gündüzünü partisinin başarısı için feda eden, gençliğinin baharını Mustafa Kemal'in fikirlerine ve emanetlerine adamış, Cumhuriyet Halk Partili olduğu için fişlenmiş, atanamamış, iş imkanlarından uzaklaştırılmış bu vatan evlatlarına sahip çıkacaksanız Ekim'e kadar. Çıkmayacaksanız, seçim günü gelince "nerede bu bizim gençler?" demeyeceksiniz. Gençliği karşısına alan, geldiği yeri unutan en iyi ihtimalle geldiği yere döner. Çok sevdiğim bir kardeşim de yorum yazarak ekleme yaptı: ‘Hak yemeyiz, hakkımızı da yedirmeyiz’” ifadelerine yer vermişti.

CHP Merkez İlçe yönetimi ise parti içi sorunları sosyal medyada dile getirdiği gerekçesiyle Akkoca’yı kesin ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk ettiği öne sürüldü. Yaşanan gelişmeler parti içinde farklı yorumları da beraberinde getirdi. Bazı kişiler Akkoca’yı haksız bulurken, bazı kesimler ise ‘Gençlere sahip çıkın’ diyen bir kişinin disipline sevk edilmesine tepki gösterdi.

 

UTKU YAŞAR CÜCE 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler