istanbul escort

Devlet Hastanesinde Ulrasonografi Kursu 05.11.2019

05 Kasım 2019 09:33
Devlet Hastanesinde Ulrasonografi Kursu  05.11.2019

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği ve Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi işbirliği ile organize edilen “Anestezi Uygulamalarında Ultrasonografi Kursu” hastanemiz konferans salonunda gerçekleştirildi.

Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Zonguldak ve Kırklareli’den gelen 56 Anestezi ve Reanimasyon Uzmanının katılımıyla gerçekleşen kurs programına katılan Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali “Hergün gelişmeye devam eden bilimin ışığında sabit kalmamız mümkün değildir. Yapılan bu bilimsel toplantının herkese faydalı olmasını umuyorum” dedi. Ultrasonografi Kursu Moderatörü Uz. Dr. Azem Ülkü “Derneğimizin bu seneki eğitimini burada planlamaktan onur ve mutluluk duyduk. Umarım tüm eğitimcilerimiz ve katılımcılarımız da memnun kalmışlardır.” dedi.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültelerinden gelen öğretim üyeleri anesteziyoloji alanında ultrason kullanımı ile ilgili güncel bilgileri aktardılar. Kursiyerlerin canlı mankenler üzerinde uygulama da yaptıkları kurs başarıyla tamamlandı. Kurs sonunda kursiyerlere sertifikaları verildi. FUNDA FİGEN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler