Dava Şuuru ve Gençlik Kolları

18 Haziran 2018 09:26
Dava Şuuru ve Gençlik Kolları

Ak Parti Çanakkale Gençik Kolları, dünya lideri Recep Tayyip Erdogan'ın ortaya koyduğu değerler üzerinde sorumluluk ve görev bilinciyle 24 Haziran Seçimlerine gece gündüz demeden çalışıyor.

Ak Parti Çanakkale Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Balık, AK Partinin gençlere verdiği değeri ve önemi ifade ederek; tükenmeyen bir enerjiye sahip olduklarını ve inandıkları dava şuuruyla hareket ettiklerini söyledi. Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Burak Balık "14500 genç seçmenden 8372 kişiye ulaşıldı ve bu sayı her geçen gün artıyor.
Köy hayırları ve seçmen ziyaretleri kapsamında merkez dahil 650 köyden 450 sine ulaşılıp, bayrak ve broşürler dağıttık. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında kordonda çocuklar ile eğlence yapıldı. Bayramda gemi kuyruğunda olan 5000 araca su dağıtıldı. Her gün merkezde beş noktada ve ilçelerde belli noktalarda standlar açılıp yeni üye kaydı ile birlikte broşürler dağıtıldı. Merkezde her gece sahur programı, Biga ve Gelibolu'da her gece sahur programı ile 3000 genç ile buluştuk. Kudüs için birliğimizi göstererek merkezde 100 genç ile basın açıklamasına katıldık. " dedi. DOĞANCAN USTABAŞ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler