Dardanelspor'da Sessizlik Hakim

Son Güncelleme : 12 Temmuz 2019 10:07
Dardanelspor'da Sessizlik Hakim

Çanakkale Daradanelspor kulübü tamamen sessizliğe büründü

Mazisi başarılarla dolu olan Çanakkale Dardanelspor yeni sezonda Çanakkale süper amatör ligte mücadele edecek. Kırmızı-Beyazlı takımla ilgili gelişmeler ise merakla bekleniyor. Bir süre önce eski futbolcuları Sakıp Aytaç, Özgür İleri ve Samet Gül’ün alma girişiminde bulunduğu ve başkan Niyazi Önen ile görüşmelerde bulunduğu basına yansırken, bu görüşmelerden başta olumlu sonuçlar çıksa da görüşmelerin sonu olumsuz bitti.

Süper Ligte  İstaikbal Mobilya Kayserispor forması giyen Sakıp Aytaş, 2.Lig ekiplerinden Bodrum Belediyesi Bodrumspor forması giyen Özgür ileri ve Çanakkale’de Çanakkalespor forması giyen Samet Gül’ün ciddi olarak ilgilendiği ve alt yapısından yetiştiğimiz kulübü yeniden eski günlerine taşımak istiyoruz diye açıklama yapmalarıyla sporseverlerin sevinci kısa süre yine aynı futbolcuların sosyal medya aracılığıyla görüşmelerin kendi istedikleri gibi olmadığı için kırmızı-beyazlı kulüple ilgili projelerinden vazgeçtiklerini açıklamaları şimdi ne olacak sorusunu beraberinde getirdi.

Çanakkale Dardanelspor’un sahibi Niyazi Önen’in bir süre önce TFF 3.Ligte yer alan bir kulübü alma girişimlerinin de boşa çıkmasının ardından bu sezon Çanakkale süper amatör ligte yer alması kesinleşen kırmızı-beyazlı kulübün nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Çanakkale Dardanelspor kulübü adeta sessizliğe bürünürken, başkan Niyazi Önen’in hiçbir açıklamada bulunmaması, yerel liglerde mücadele edecek takımların transferlere başlaması, kırmızı-beyazlı kulübün lige katılıp katılmayacağı merakla bekleniyor.

Çanakkale Dardanelspor’da şu anda hiçbir antrenörün görevde olmaması, futbolcuların durumlarının ne olacağı, alt yapıda oynayan oyuncuların akıbetinin ne olacağı ise merakla bekleniyor.

Etiketler: dardanelspor çanakkale futbol niyaziönen

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler