istanbul escort

Dardanelspor Tarihe Gömüldü 29.4.2019

29 Nisan 2019 12:24
Dardanelspor Tarihe Gömüldü 29.4.2019

Çanakkale Dardanelspor Bölgesel Amatör lig baraj karşılaşmasını kaybederek süper amatör lige düştü.

Türk Futbol’una yıllarca damga vurmuş Çanakkale Dardanelspor tarihinin en acı gününü 28.04.2019 Pazar günü yıllarca tarih yazdığı Çanakkale 18 Mart Stadında yaşadı. Kırmızı-Beyazlı takım Bölgesel Amatör Lig Baraj karşılaşmasında süper amatör lig şampiyonu Bozcaadaspor’a mağlup olarak tarihinde ilk defa Süper Amatör lige düştü.

Süper Lig, 1.lig, 2.lig ve 3.liglerde yıllarca başkan Niyazi Önen önderliğinde fırtına gibi esen, Türk Futbol’una Selçuk İnan, Mehmet Topal, Okan Koç, Hasan Kabze ve bir çok genç yeteneği kazandıran kırmızı-beyazlı kulüpte çöküş efsane başkan Niyazi Önen’in kulübü oğlu Mehmet Önen’e bırakmasıyla başladı. Oğul Önen’in başkan olmasıyla hızla düşüşe geçen Çanakkale Dardanelspor sonunda süper amatör lige kadar düştü.

Bozcaadaspor karşılaşmasının bitiş düdüğüyle birlikte yıllarca takıma gönül vermiş olan taraftarlar göz yaşlarına boğulurken, stad önünde protesto sesleri yükseldi. Bir çok taraftarın ise Onursal Başkan Niyazi Önen’in aracının önünü keserek protesto ettiği görüldü.

Etiketler: Çanakkale Dardanelspor , amatör lig, Bozcaadaspor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler