kizilay escort

DARDANELSPOR ALTIN BULDU (24.12.2019)

Son Güncelleme : 24 Aralık 2019 09:12
DARDANELSPOR ALTIN BULDU  (24.12.2019)

Çanakkale Dardanelspor zorlu deplasmandan üç puanla döndü.

Süper Amatör ligte zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada Çanakkale Dardanelspor deplasmanda Lapsekispor’u 2-1 mağlup etti.

Lapseki İlçe stadında oynanan karşılaşma iki takım için zirve yarışından kopamamak açısından büyük önem taşırken, müsabaka sert esen rüzgar altında oynandı. Lapsekispor taraftarları takımlarını doksan dakika boyunca desteklerken, Çanakkale Dardanelspor takımının en büyük destekçisi 17 Gençlik kendine ayrılan tribün takımlarını doksan dakika desteklediler. Müsabaka sonunda Çanakkale Dardanelspor’lu futbolcular ile taraftarlar galibiyet sevincini birlikte yaşadılar.

Karşılaşmanın ilk yarısında rüzgarı da arkasına alan Çanakkale Dardanelspor etkili futbol oynarken, müsabakanın 19’ncu dakikasında Oğuzhan’ın düşürülmesi ile kazanılan penaltı vuruşunu kırmızı-beyazlı takımın tecrübeli kaptanı Kaan gole çevirirken karşılaşmada konuk Çanakkale Dardanelspor 1-0 öne geçen taraf oldu. Bulduğu golden sonra ataklarını sıklaştıran Çanakkale Dardanelspor müsabakanın 36’ncı dakikasında Burak Çengel’in attığı golle 2-0 öne geçen taraf oldu. İlk devrede kalan dakikalarda başka gol olmazken devre Çanakkale Dardanelspor’un 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Müsabakanın ikinci devresine ev sahibi Lapsekispor rüzgarı arkasına alarak başlarken, karşılaşmanın 60’ncı dakikasında ev sahibi takımın kazandığı penaltı atışını gole çeviren Burak Subaş karşılaşmada skoru 2-1 yaparken bu dakikadan sonra müsabakada tempo arttı. Kalan dakikalar Lapsekispor’un baskısı ile geçilirken, konuk takım Çanakkale Dardanelspor kontra ataklarla girdiği gol pozisyonlarından yararlanamazken müsabaka Çanakkale Dardanelspor’u 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Etiketler: çanakkale dardanel dardanelspor lapseki lapsekispor futbol

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler