istanbul escort

Daha Büyük Organizasyonlar Alacağız 15.5.2019

15 Mayıs 2019 09:30
Daha Büyük Organizasyonlar  Alacağız 15.5.2019

Çanakkale Karate İl temsilcisi Süleyman Orhan İlimize daha büyük organizasyonlar verilmesinin sözünü aldık.

Geçtiğimiz günlerde Çanakkale’de düzenlenen Okulsporları yıldızlar bay-bayan Karate Türkiye şampiyonasında mükemmel bir organizasyona imza atan Karate İl temsilcisi ve Karate camiası takdir edildi. Çanakkale  Karate il temsilcisi Süleyman Orhan önemli bir organizasyona Çanakkale olarak ev sahipliği yaptıklarını ifade ederken açıklamalarının devamında ise şunları söyledi.

MİSAFİRLERİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLADIK

Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Okul sporları tarafından ilimize verilen Türkiye Yıldızlar bay-bayan Okullar arası Karate Türkiye şampiyonasında konuklarımızı en iyi şekilde ağırladığımızı düşünüyorum. Türkiye şampiyonası için ilimizde 45 ilden 266 sporcu, yönetici, antrenör, hakem ve veliler ile birlikte 700 kişiyi konuk ettik. Şampiyona sonunda misafirlerimizin ilimizden memnun ayrılması bizleri son derece mutlu etti.

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞTIK

Türkiye şampiyonası ilimize verildiği andan itibaren en iyi şekilde misafirperverlik yapabilmek  İl Gençlik ve Spor müdürlüğümüz ve Okulsporlarının da katkılarıyla müsabakalar öncesi misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayabilmek için Eceabat Konuk evini misafirlerimize açtık. Eceabat Belediye Başkanı Sayın Saim Zileli ile yaptığımız görüşmelerde iftar programlarında misafirlerimize de yer verilmesini rica ettik. Kendileri de destek vereceklerini ifade ettiler. Bu gelişmeler sonucunda müsabakaların Eceabat ilçesi Mehmet Akif Ersoy spor salonunda yapılmasına karar verdik. Gençlik ve Spor il müdürümüz sayın Aziz Sinan Alp ve Şube Müdürümüz Sayın Sedat Bektaş ile birlikte şampiyonanın sorunsuz geçmesi için koordineli şekilde çaba sarfettik.

Sporcular Tarihlerini Öğrendiler

Kentimize şampiyona için gelen misafirlerimize şampiyona öncesi kayıtların yapıldığı Cuma günü Şehitliklerimizi gezdirdik. Ülke tarihini yerinde görmelerini istedik. Gelen kafilelerin büyük ilgi gösterdiği Şehitlik turumuzdan herkesin memnun ayrılması bizleri son derece memnun etti. Cumartesi günü erkek finallerini, Pazar günü ie bayan finallerini gerçekleştirdik.

Daha Büyük Organizasyon İçin Söz Aldık

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Okul sporları birim sorumlusu Bahar Hanımı ilimizde ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Kendisi de yapılan organizasyondan son derece memnun kaldı ve bizler kendisinden önümüzdeki yıllarda Çanakkale ilimize karate branşında daha büyük organizasyonlar verileceği sözünü aldık.

PROTOKOLÜMÜZ BİZİ YALNIZ BIRAKMADI

Şampiyona süresince bizleri yalnız bırakmayan Çanakkale Valimiz Sayın Orhan Tavlı’ya, Eceabat Kaymakamı Sayın Turan Yılmaz’a, Eceabat Belediye Başkanı Sayın Saim Zileli’ye, Gençlik ve Spor İl müdürümüz Sayın Aziz Sinan Alp’e desteklerinden dolayı Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan’ın bizlere yolladığı teşekkür belgelerini sunduk. Bir kez daha destelerinden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum. Çanakkale ili olarak tüm kurumlarımızla birlikte önemli bir şampiyonaya ev sahipliği yaparak katılan tüm illerden olumlu dönüşler aldık. İlimizden şampiyonaya hak kazanmış olan üç sporcumuz başarılı müsabakalar oynadılar. Bengisu Fıstıkçı güçlü rakipleriyle mükemmel maçlar oynayarak Türkiye üçüncüsü olmayı başardı. İlimizin ev sahipliğini yaptığı bir Türkiye şampiyonasında ilimiz sporcusunun Türkiye derecesi elde etmesi bizleri mutlu ettiği kadar önümüzdeki yıllarda alınacak şampiyonalarında önünü açmış oldu.

 

Etiketler: Karate Türkiye şampiyonası, Süleyman Orhan

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler