ÇTSO BAYRAMİÇ’TE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

25 Mayıs 2018 18:00
ÇTSO   BAYRAMİÇ’TE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri Bayramiç’te faaliyet gösteren üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yemeğe, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Murat Aydoğdu, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, Berkin Karaca, İ. Volkan Temiz, Meclis Başkan Yardımcısı Hayrettin Çetinkaya, Katip Üye  Kanber Koç , Meclis Üyeleri Ali Deniz, Batuhan Eyit, Bülent Erdoğan, Fikri Kutlu, H.Agah Ayhan, Metin Tunç ve Şahin Bektaş,  Komite Üyeleri  Genel Sekreter Sema Sandal ve Oda personeli katıldı.

Üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen iftar yemeğinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu; “Mübarek Ramazan ayı bereketinin, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olması dileklerimle hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Bugün de burada birlik ve beraberlik örneğini en güzel şekilde sergiliyoruz. Odamız  7.058 üyeye sahip büyük bir aile oldu. 318 üyemiz  Bayramiç  ilçemizde  faaliyet gösteriyor. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı iftarlar diliyorum Allah oruçlarımızı, ibadetlerimizi kabul etsin, ticaretimize bereket versin. Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutluyor, aileleriniz ile birlikte nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.” dedi.

NURSEL GÜNGÖRDÜ 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler