istanbul escort

ÇTB Heyeti Gelibolu’da Resmi Ziyaretler Gerçekleştirdi 15.5.2019

Son Güncelleme : 15 Mayıs 2019 14:05
ÇTB Heyeti Gelibolu’da Resmi Ziyaretler Gerçekleştirdi 15.5.2019

Çanakkale Ticaret Borsası (ÇTB) Heyeti Gelibolu’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretlere, Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Meclis Başkan Vekili İzzet Arıcı, Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Gelibolu İrtibat Bürosu Sorumlusu Erkal Ata katılım sağladı.

 

TMO GELİBOLU AJANS AMİRİNE ZİYARET

Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver ve Gelibolu İrtibat Bürosu Sorumlusu Erkal Ata TMO Gelibolu Ajans Amiri Fazlı Avcı’yı makamında ziyaret etti.  Çanakkale Ticaret Borsası  Gelibolu İrtibat Bürosu ile aynı yapılanmanın içerisinde yer alan TMO Gelibolu Ajans Amirliğine yapılan ziyarette, Çanakkale Ticaret Borsasının TOBB&TMO Lisanslı Depoculuk Tic.A.Ş. şirketine ortak olması, 2019 yılı TMO Müdahale Alım Fiyatları, TMO Politikaları, Ticaret Borsası& TMO işbirliğinde yapılabilecek çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

GELİBOLU KAYMAKAMI HAKAN KILINÇKAYA’YA ZİYARET

Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Meclis Başkan Vekili İzzet Arıcı, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Gelibolu İrtibat Bürosu Sorumlusu Erkal Ata’dan oluşan ÇTB Heyeti, Gelibolu Kaymakamı Sn. Hakan Kılınçkaya’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Meclis Başkanı Abdullah Deniz “Çanakkale Ticaret Borsası olarak Gelibolu’yu önemsediklerini Gelibolu’lu borsa üyelerinin sorunları ve çözüm önerileri noktasında Ticaret Borsası olarak her zaman destek olmaya çalıştıklarını ifade etti. Başkan Deniz devamla “Sayın Kaymakamım üyelerimizin sorunlarının tespit etmek, Ticaret borsacılığının yarınlarına şekil vermek, her türlü soruna çözüm yolları bulmak amacıyla büyük bir azim ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çanakkale Ticaret Borsası olarak Gelibolu’muzda bizlerde yaptığınız çalışmalarda sizlere katkı sunmaya ve Gelibolu adına iyi şeyler yapılmasına her zaman destek olmaya çalışacağız” dedi. Ziyarette ayrıca ülke ekonomisi, hububat sektörü, yerli ve milli üretimin desteklenmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çanakkale Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti.

 

BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÖZACAR’A ZİYARET

Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Meclis Başkan Vekili İzzet Arıcı, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Gelibolu İrtibat Bürosu Sorumlusu Erkal Ata’dan oluşan ÇTB heyeti daha sonra Gelibolu Belediye Başkanı Sn. Sayın Mustafa Özacar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ülke ekonomisi ve Gelibolu iş dünyası hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

 

GELİBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARETİ

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Çetin, Meclis Başkan Vekili İzzet Arıcı, Meclis Üyesi Ahmet Uzun, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Gelibolu İrtibat Bürosu Sorumlusu Erkal Ata’dan oluşan heyet Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Çetin’i ziyaret etti. Ziyarette, Çanakkale Ticaret Borsası ve Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odasının işbirliği konuları üzerinde duruldu. HABER MERKEZİ

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler