ÇOMÜ GÜVENLİK VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI 03.09.2019

03 Eylül 2019 14:18
ÇOMÜ GÜVENLİK VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI 03.09.2019

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) 2019-2020 öğretim yılı güvenlik ve koordinasyon toplantısı Vali Orhan Tavlı başkanlığında gerçekleştirildi.

Üniversite Güvenlik ve Koordinasyon toplantısına; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Vali Yardımcısı Cezmi Batuk, Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, Bayramiç Kaymakamı Sercan Gökdemir, Yenice Kaymakamı Ahmet Başer, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal,  İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp ile ilgili kurum temsilcileri katıldı.

Toplantıda; Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde 2019-2020 eğitim öğretim yılında güvenliğin sağlanması, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı üniversite öğrenci yurtlarında ve yakın çevresinde gerekli emniyet tedbirlerinin alınması amacıyla yapılan genel güvenlik tedbirleri ile yurtların ulaşım ve güvenlik sorunları değerlendirildi.

Sorunsuz bir Eğitim - Öğretim yılı geçirilmesi temennisinde bulunan Vali Orhan Tavlı, “2019-2020 Akademik eğitim yılının ülkemize, şehrimize, akademi camiamıza hayırlı olmasını diliyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum“ dedi. TAYLAN HÜSEYİN CEYLAN

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler