istanbul escort

ÇIRAKOĞLU “SÜPER AMATÖR LİGİ İSTİYORUZ” (30.03.2020)

30 Mart 2020 13:16
ÇIRAKOĞLU “SÜPER AMATÖR LİGİ İSTİYORUZ” (30.03.2020)

Ayvacık Belediyespor antrenörü Tuncay Çırakoğlu açıklamalarda bulundu.

Çanakkale 1.Amatör ligte sezonun ikinci devresinde gösterdiği performansla play-off grubuna kalan Ayvacık Belediyespor’un genç ve başarılı antrenörü Tuncay Çırakoğlu hedeflerinin süper amatör lige çıkmak olduğunu söyledi.

Çırakoğlu açıklamalarının devamında ise şunları söyledi. “Ayvacık Belediye Başkanımız Mesut Bayram’ın bana verdiği görevden sonra sezon başında takımın oluşumunu gerçekleştirdik. Amacımız genç ve göze hoş gelen futbol sergileyen bir takım yaratmaktı. Sezonun ilk yarısında yeni oluşan bir takım olmamızın dez avantajlarını yaşayarak, iyi oyunumuzu sonuca yansıtamadık ve devreye istediğimiz yerde giremedik.

Sezonun devre arasında başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizin eksik bölgelerimize transfer yapmasıyla daha güçlendik. İkinci devrenin başlamasıyla birlikte güzel futbolun yanında gollerinde gelmesiyle iyi sonuçlar gelmeye başladı. Devre arasında yaptığımız transferler takıma tam anlamıyla oturdu ve sezonun bitimine iki hafta kala play-off grubunu garantiledik.

Şimdi lige son karşılaşmamızı oynayarak play-off grubunda mücadele edeceğiz. Play-Off ta taraftarların ve futbol camiasının gıpta ile baktığı güzel ve göze hoş gelen bir futbolla şampiyon olup süper amatör lige çıkmak istiyoruz.

Play-off’taki rakiplerimiz ile dost, kardeş ve arkadaş olduğumuzu unutmadan sadece futbolun konuşulduğu bir play-off yaşanmasını diliyoruz.

Sezon boyunca bizleri destekleyen Ayvacık halkına ve Ayvacık Belediyespor taraftarlarına sonsuz teşekkür etmek istiyorum. İnşallah onlara play-off şampiyonluğu armağan edeceğiz. Ayvacık şampiyonluğu hak ediyor. Başkanımız ve yöneticilerimiz takımımız için he türlü fedakarlığı yaptılar. Hiçbir şeyimizi eksik etmediler kendilerine teşekkür ediyoruz.

Ayvacık Belediye Başkanımız Mesut Bayram bizleri hiç yalnız bırakmadı. Spor’u ve sporcuya değer veren bir başkan kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca takım kaptanım Yüksel Çalışkan’a, arka plandaki kahramanlardan Semir Gürbüz’e ve Murat Cahit Uysal’a çok teşekkür ediyorum.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Zeki çırakoğlu

31 Mart 2020 13:31
Aferim yeğen ufkun açık olur inşallah

Cihan yapıcı

30 Mart 2020 21:41
Başarılarının. Devamını. Dilerim. Ayvacık. Belediye sporu. Laik olduğu. Yere. Taşıyacağını. İnanıyorum. Selamlar. Başarilar

Son Eklenenler