istanbul escort

Çin Vatandaşları Çanakkale’de 04.11.2019

04 Kasım 2019 13:13
Çin Vatandaşları Çanakkale’de  04.11.2019

Çin Başkonsolosluğu yetkilileri Çin vatandaşlarıyla birlikte Çanakkale’de kültür gezisi gerçekleştirdi.

İlk olarak Troya Antik Kentini ziyaret eden Çin Başkonsolos Yardımcısı Zhong Hongnuo ve Vize Bölümü Konsolosu Xu Minglei ‘nin de bulunduğu ziyarette Çanakkale turizm destinasyonları gezdirilirken, Troya Müzesi ile Assos ve Troya Örenyeri ziyaretleri, tanıtım rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirildi.
Türkiye’ye  ziyarette bulunan Çinli vatandaşların yaşadıkları sorunlar ve memnuniyet kriterleri yerinde görüşülerek değerlendirmelerde bulunuldu. Görüşmelerde, ülkeye gelen Çinli turistlerin Çanakkale’de konaklamalı ziyaretler gerçekleştirmeleri için gerekli olan altyapı ve altyapı sorunları ile çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.
Troya Antik Kentinde İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Sedat Arslan ve Troya Antik Kenti Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan ziyaret anısına Çin Başkonsolos Yardımcısı Zhong Hongnuo’na hediye takdiminde bulundu.
Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Sedat Arslan, GMKA Çanakkale Temsilcisi Recai Başaran, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Çanakkale Körfez Bölgesel Temsil Kurulu Yönetim Üyesi İkbal Akça ve Troya Antik Kenti Kazı Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan; Çin Başkonsolos Yardımcısı Zhong Hongnuo ve Vize Bölümü Konsolosu Xu Minglei ve beraberindeki ekip ile Troya Antik Kentinde Çin’den gelen turistlerle sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdiler.

FUNDA FİGEN

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler