istanbul escort

Çikolata bahanesiyle çocukları kaçıracaklardı! 29.08.2019

Son Güncelleme : 29 Ağustos 2019 18:08
Çikolata bahanesiyle çocukları kaçıracaklardı! 29.08.2019

Son günlerde artan kadın şiddeti ve çocuk tecavüzleri olayları kamuoyunda yeniden yankı buldu. Buna benzer bir olay da Çanakkale’de yaşandı. Yabancı plakalı araçlarla gelerek çikolata verme bahanesiyle çocukları kandırmaya çalışan kimliği belirsiz şahıslar, çocukları araçlara bindirerek kaçırmaya çalıştı.

Olay dün akşam Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesi Çakmakçayır mahallesinde meydana geldi. 2 yabancı plaka araçla alanda gezen kimliği belirsiz şahıslar, çocukları çikolata verme bahanesiyle kandırarak arabaya bindirmeye çalıştı. Durumu fark eden Çakmakçayır Mahalle Muhtarı Turhan Çetin, jandarma ve polis ekiplerine haber verdi. Aynı zamanda sosyal medyadan aile büyüklerini uyaran Çetin, “ 06 plakalı şüpheli beyaz araç ve 34 plakalı deniz mavi broadway bölgemizde çocuk kaçırma girişiminde bulunmuştur. Çikolata vb vereceğim diyerek araca çağırıyor. 
Tüm anne babalar çok dikkatli olun, çocuklarınızı başıboş bırakmayın. Gören ve duyanların anında 156 jandarma ve 155 polis ekiplerine ivedi olarak haber versin” dedi. Polis ve jandarma ekipleri bölgede geniş çaplı arama başlattı.

UTKU YAŞAR CÜCE

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler