ÇASİAD'TAN KEPEZ BELEDİYESİNE VE REKTÖR MURAT'A ZİYARET

11 Temmuz 2019 16:02
ÇASİAD'TAN KEPEZ BELEDİYESİNE VE REKTÖR  MURAT'A ZİYARET

ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, Yönetim Kurulu Üyeleri; Kerem Ünsal, Orkun Yalman, Z.Mert Öztürk, Fahri Karapınar ve Özge Aretlik Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan'ı makamında ziyaret ettiler.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ve Yönetim Kurulu Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan'a hayırlı olsun dileklerini sunarak başarılar dilediler. 

Çanakkale ve ülke ekonomisine ilişkin  sohbetin yaşandığı ziyarette, dernek  çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Semih Başaran gelecek dönemlerde yapılabilecek ortak çalışmalar üzerine de istişarelerde bulundu.  Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde devam eden ziyarette Kepez Belediyesi olarak imkanlar ve kanunlar çerçevesinde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi ve Başkan Semih Başaran'a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek derneğin yapacağı çalışmalarda başarılar diledi.


Rektör Murat’a Ziyaret

ÇASİAD Yönetim Kurulu ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) rektörlük görevine atanan Prof.Dr.Sedat Murat'ı makamında ziyaret etti. Yeni görevinde Rektör Murat’a başarılar dileyen Başkan Başaran, Türkiye’nin en önemli yüksek öğrenim kurumlarından biri olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin gelişimine katkı sağlamak için, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. ÇASİAD Başka'ı Semih Başaran, “üniversite-sanayi iş birliklerimizi güçlendirerek ortak çalışmalar yapmak arzusundayız” dedi.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof.Dr.Sedat Murat ise, Başaran’a nazik ziyareti ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür ederek, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi olarak, Çanakkale'nin kalkınmasının yanı sıra üniversite öğrencilerinin daha kaliteli eğitim almaları için çalışacaklarını dile getirdi. Rektör Murat, “Büyük bir sorumluluğun altına girdiğimizin farkındayız. Gecemizi gündüzümüze katarak, bütün enerjimizle ilimize, ülkemize, insanımıza en iyisini sunmaya çalışacağız. Öğrencilerimize, daha iyi bir fiziki ortamda ve kendilerini her yönden geliştirebilecekleri imkanlar sunmak öncelikli görevlerimiz olacak. Bizde iş dünyası ile yakın işbirliği içerisinde çalışarak bölge kalkınmasına ve dolayısıyla Türkiye’mizin kalkınmasına katkı sunmak istiyoruz. Bu kapsamda çeşitli projeler üretmeye çalışacağız.” dedi. ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof.Dr.Sedat Murat'a ÇASİAD Kurucusu Rahmetli Tuğrul Erdoğdu Aksoy'un yazdığı "Bir Yaşam Şehir Çanakkale" adlı kitabını hediye etmesiyle ziyaretler son buldu. HAVVA PORTAKAL

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler