ÇASİAD’DAN TAVLI'YA ZİYARET

16 Mayıs 2018 16:49
ÇASİAD’DAN  TAVLI'YA ZİYARET

Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Semih Başaran ile yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Orhan Tavlı'yı ziyaret etti.

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran, Başkan Yardımcıları; Mehmet Işık ve Semih Toprak, Yönetim Kurulu Üyeleri; Z.Mert Öztürk, Mustafa K.Ertuğrul, Sadık Haranıoğlu ve A.Burak Kunt'un hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu yeni dönemde devam eden ve gerçekleştirmek istediği projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 Sohbet havasında geçen ziyarette Troia Yılının Çanakkale’ye ve Türkiye’ye kattıkları hakkında genel konuşmalar yapıldı. 2018 Troia Yılını yerelde daha çok desteklenmesi gerektiği vurgulandı. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Tavlı, ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ile yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.Vali Orhan Tavlı, ziyaret anısına Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Yönetim Kurulu Başkanı Semih Başaran'a ve yönetim kurulu üyelerine Troya atı temalı taş baskı tablo hediye etti. ESİN GEZER

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler