istanbul escort

aksaray haber

Çan’da Yüzler Gülüyor 07.12.2019

07 Aralık 2019 14:38
Çan’da Yüzler Gülüyor 07.12.2019

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ve belediye personeli her güne “İşimiz Gücümüz Çan” diyerek başlıyor ve gerçekleştirilen her uygulamada “Ailem Çan” önceliğiyle ilçede yüzleri gülümsetiyor.

Çan Belediyesi Halkla İlişkiler personeli ilçede yeni bebeği olan aileleri düzenli olarak ziyaret ediyor ve ailelere küçükte olsa bir katkı sağlayacak hoş geldin bebek paketini hediye olarak veriyor. Belediye Halkla İlişkiler personelinin çalışmalarına sık sık eşlik eden Başkan Bülent Öz, bebeği olan ailelere hediyelerini kendi takdim ediyor ve küçük hemşehrileriyle yakından ilgileniyor. Ziyaretleri hakkında bilgi veren Başkan Bülent Öz; “Yaşam kaynağımız kanatsız meleklerimize aileleri ile beraber sağlıklı, huzurlu uzun bir ömür diliyoruz” dedi.

 “Yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz”

 Çan Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla ayrıca yardıma ve bakıma muhtaç yaşlı vatandaşları da unutmayarak yanında yer almaya devam ediyor. Yaşlı ve ihtiyaç sahiplerini de ihmal etmeyerek sık sık ziyaret eden Başkan Bülent Öz, “Evlerinden çeşitli sebeplerden dolayı çıkamayan yaşlı, yatalak vatandaşların kişisel bakımlarının giderilmesi ve ihtiyacı olanlara tekerlekli sandalye temin edilmesi hizmeti ile yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz.” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler