istanbul escort

ÇANAKKALE’NİN SPOR TARİHİ 32.BÖLÜM (06.06.2020)

06 Haziran 2020 10:53
ÇANAKKALE’NİN SPOR TARİHİ 32.BÖLÜM (06.06.2020)

Çanakkale’nin Spor Tarihinin bugün Otuz ikinci bölümünü sizlerle buluşturuyoruz. O zamanki adıyla Beden Terbiyesi İl müdürlüğünün 5O.Yıl almanağın da yer alan Çanakkale’nin spor tarihinin sizlere bugün otuz ikinci bölümünü sunuyoruz. Kaleninsesi Gazetesi olarak her gün Çanakkale Spor Tarihini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

ÇANAKKALE İLİ 1985-1986 SPOR SEZONU KULÜPLER ŞEREF LİSTESİ

FUTBOL

1.KÜME A GRUBU: 1) Kocatepespor, 2) Jandarmagücü, 3) Köy Hizmetleri Spor

1.KÜME B GRUBU: 1) Çanspor, 2)Adaspor, 3) Bigaspor

2.KÜME A GRUBU: 1)Kumkalespor, 2)Barbarosspor, 3)Sümerspor

2.KÜME B GRUBU: 1) Kilitbahirspor, 2)Karacaörenspor, 3) Ayvacıkspor

2.AMATÖR C GRUBU: 1) Ağaköyspor, 2) Ecespor, 3) Karabigaspor

2.KÜME D GRUBU: 1) Harb-işspor, 2) Güneylispor, 3) Bolayırspor

18 YAŞALTI A GRUBU: 1) Çanakkalespor, 2) Kepezspor, 3)Kocatepespor

18 YAŞ ALTI B GRUBU: 1)Adaspor, 2)Bigaspor, 3)Gümüşçayspor

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER: 1) Jandarmagücü, 2) Bigaspor, 3) Geliboluspor

GENÇ ERKEKLER: 1) Bigaspor, 2)A.S.Konutlarspor, 3) Harb-işspor

YILDIZ ERKEKLER: 1) A.S.Konutlar spor, 2) Tarımspori 3) Karacaörenspor

KÜÇÜK ERKEKLER: 1) Tarımspor, 2) Hastanebayırıspor, 3) Karacaörenspor

KÜÇÜK KIZLAR: 1)Tarımspor, 2)Hastanebayırıspor, 3) A.S.Konutlar Spor

VOLEYBOL

BÜYÜK ERKEKLER: Jandarmagücü, 2)Kepezspor, 3) Tarımspor

HENTBOL

BÜYÜK ERKEKLER: 1) Jandarmagücü, 2) Kepezspor, 3) Barbarosspor

ÇANAKKALE İLİ 1986-1987 SPOR SEZONU KULÜPLER ŞEREF LİSTESİ

FUTBOL

1.KÜME A GRUBU: 1) Jandarmagücü, 2) Kocatepespor, 3) Çanakkalespor

1.KÜME B GRUBU: 1) Bigaspor, 2) Ağaköyspor, 3) Gümüşçayspor

1.KÜME C GRUBU: 1) Evreşespor, 2) Çardakspor, Geliboluspor

2.KÜME A GRUBU: 1) Ezinespor, 2) Karacaörenspor, 3) Ayvacıkspor

2.KÜME B GRUBU: 1) Sümerspor, 2)Umurbeyspor, 3) D.S.İ Spor

2.KÜME C GRUBU: 1) Yenicespor, 2) Çavuşköyspor, 3) Doğanspor

2.KÜME D GRUBU: 1) Sinanspor, 2) Lapsekispor, 3) Güneylispor

18 YAŞ ALTI A GRUBU: 1)Bigaspor, 2) Adaspor, 3)Ecespor

18 YAŞ ALTI B GRUBU: 1)Bayramiçspor, 2)Kocatepespor, 3)Ezinespor

16 YAŞ ALTI GENÇLER: 1) Bigaspor, 2)Çanakkalespor, 3) Adaspor

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER: 1) Jandarmagücü, 2) Bigaspor, 3) Çanspor

GENÇ ERKEKLER: 1) Bigaspor, 2) Çanspor, 3) Tarımspor

YILDIZ ERKEKLER: 1) Çanspor, 2) Tarımspor, 3) A.S.Konutlar Spor

KÜÇÜK ERKEKLER: 1) Hastanebayırıspor, 2) Tarımspor, 3) D.S.İ Spor

KÜÇÜK KIZLAR: 1) Tarımspor, 2) Hastanebayırıspor, 3) A.S.Konutlar Spor

MASA TENİSİ: 1) Adaspor

ATICILIK: 1) Kilitbahirspor

YÜZME: 1) Kilitbahirspor

VOLEYBOL

BÜYÜK ERKEKLER: 1) Jandarmagücü, 2)Hastanebayırıspor, 3) Kilitbahirspor

YILDIZ KIZLAR: 1) Tarımspor, 2) Barbarosspor, 3) A.S.Konutlar Spor

HENTBOL

BÜYÜK ERKEKLER: 1)Jandarmagücü, 2)Kepezspor, 3) Barbarosspor

ÇANAKKALE İLİ 1987-1988 SPOR SEZONU KULÜPLER ŞEREF LİSTESİ

FUTBOL

1.KÜME A GRUBU : 1) Jandarmagücü, 2) Kocatepespor, 3) K.Hizmetleri spor

1.KÜME B GRUBU: 1) Geliboluspor, 2) Çardakspor, 3) Adaspor

2.KÜME A GRUBU: 1) Ayvacıkspor, 2) Y.Bayramiçspor, 3) Gökçebayırspor

2.KÜME B GRUBU: 1) Belediyespor 2) Yeni Eceabatspor, 3) Kilitbahirspor

2.KÜME C GRUBU: 1) Tarımspor, 2) A.S.Konutlar Spor, 3) Barbarosspor

2.KÜME D GRUBU: 1) Karacaörenspor, 2)Saraycıkspor, 3) Kangırlıspor

2.KÜME E GRUBU: 1) Güneylispor, 2) Harb-iş Spor, 3) Demirtepespor

2.KÜME F GRUBU: 1) Çanspor, 2) Balıklıçeşmespor, 3) Karabigaspor

18 YAŞ ALTI A GRUBU: 1) Çanakkalespor, 2) Kepezspor, 3) Hastanebayırıspor

18 YAŞ ALTI B GRUBU: 1) Kocatepespor, 2) İntepespor, 3) Barbarosspor

18 YAŞ ALTI C GRUBU: 1) Y.Bayramiç Spor, 2) Ayvacıkspor, 3) Ezinespor

18 YAŞ ALTI D GRUBU: 1) Bigaspor, 2) Çanspor, 3) İstiklalgücü

18 YAŞ ALTI E GRUBU: 1) Adaspor, 2) Ağaköyspor, 3) Ecespor

18 YAŞ ALTI F GRUBU: 1) Harb-iş spor, 2) Geliboluspor, 3) Bayırköyspor

16 YAŞ ALTI GRUBU: 1) Bigaspor, 2) Adaspor, 3) Gümüşçayspor

BASKETBOL

BÜYÜK ERKEKLER: 1) Jandarmagücü, 2) Çanspor, 3) Belediyespor

GENÇ ERKEKLER: 1) Çanspor, 2) Bigaspor, 3) Tarımspor

YILDIZ ERKEKLER: 1) Tarımspor, 2) Çanspor, 3) Hastanebayırıspor

KÜÇÜK ERKEKLER: 1) Önentaşspor, 2) Hastanebayırıspor, 3) Tarımspor

VOLEYBOL

BÜYÜK ERKEKLER: 1) Jandarmagücü, 2) Sümerspor, 3) Tarımspor

DEVAMI PAZAR GÜNÜ

KAYNAK: Beden Terbiyesi İl Müdürlüğü 50.Yıl Almanağı (1938-1988)

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler