istanbul escort

ÇANAKKALE’NİN PETSHOP KATEGORİSİNE İLGİSİ ARTTI

05 Kasım 2018 16:51
ÇANAKKALE’NİN PETSHOP KATEGORİSİNE İLGİSİ ARTTI

E-ticaret platformu Hepsiburada, Çanakkale’nin petshop kategorisindeki alışverişlerine yönelik trend verilerini açıkladı.

Hepsiburada, 2018 Eylül-Ekim aylarında petshop kategorisine yönelik talebin geçen yılın aynı dönemine göre %65 arttığını açıkladı. Hepsiburada, Çanakkaleli kadınların evcil hayvan ürünlerine olan talebinin %74 arttığını vurguladı. Çanakkale’de petshop kategorisinden en çok alışveriş yapan yaş aralığı 24-36 iken, en çok alışveriş yapan ilçeler Merkez, Biga ve Ayvacık oldu. Son dönemde en çok talep gören ürünler kedi ve köpeklere özel sweatshirtler ile kedi ve köpek mamaları oldu.

Pet kategorisinde en çok talebin kedi ve köpek mamalarına gösterildiğini belirten Hepsiburada, havaların soğumasıyla birlikte pet tekstiline olan ilginin de arttığını ortaya koyuyor. Petshop kategorisinde 30 binden fazla ürünün bulunduğunu vurgulayan Hepsiburada, bünyesine kattığı yeni markalarla bu sayının günden güne arttığını belirtiyor. Hepsiburada gerek ürün çeşitliliği gerekse uygun fiyat seçenekleriyle sürekli bir ihtiyaç olan pet alışverişinde müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

 

En Çok Alışveriş Kediler İçin Yapılıyor

Hepsiburada trend verilerine göre; Çanakkale’de alışverişlerin %55’i kediler için yapılıyor. Bunu %33 oranıyla köpekler ve %6 ile kuşlar takip ediyor. Evcil hayvanlar için alışverişlerin %5’i balıklar, %1’i hamster ve tavşanlar için yapılırken bu yüzdenin kalanını kaplumbağalar oluşturuyor. BÜLTEN

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler