kizilay escort

Çanakkale’de sevindiren karar 23.02.2020

23 Şubat 2020 15:15
Çanakkale’de sevindiren karar  23.02.2020

Çanakkale’de tepkilere neden olan ilçe minibüslerinin devlet hastanesine girememesi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İl Trafik Komisyonunun aldığı karar ile İlçe minibüsleri pazartesinden itibaren tüm gün boyunca devlet hastanesine gidebilecek. Bu karar Çanakkale’de sevinçle karşılandı.

İl Trafik Komisyonunun aldığı karar sonrası, ilçe minibüsleri 24 Şubat tarihinden itibaren tüm gün boyunca yolcuları devlet hastanesine götürebilecek. Şehir içinde yolcu bırakabilecek olan ilçe minibüsleri, fakat şehir içinden yolcu alamayacak.

İl Trafik Komisyonu’nun ilçe minibüsleri ile ilgili aldığı karar sonrası, ilçe minibüsleri günün her saatinde hastaneye yolcu götürebilecek. Hastanenin ardından şehir içine girip yolcularını bırakabilecek fakat hiçbir bir şekilde yolcu alamayacaklar. İlçe minibüsleri otogar haricinde sadece devlet ve araştırma hastanesinden yolcu alabilecekler.

Biga, Lapseki, Çan, Bayramiç tarafından gelen ilçe minibüsleri sabah 07.00-09.00 ve 17.00-19.00 saatleri harici çevre yolunu kullanarak önce araştırma ardından Çanakkale Devlet Hastanesine yolcularını bırakacaklar. Dönüşte AVM, Özel Hastane, Havaalanı Kavşağı, Doğalgaz Kavşağı ve TUV Türk duraklarına yolcularını bırakarak otogara ulaşacak olan ilçe minibüslerinin, bu duraklar haricinde yolcu indirmeleri yasaklandı.

Ezine, Bayramiç Ayvacık tarafından gelen ilçe minibüsleri ise 07.00-09.00 ve 17.00-19.00 saatleri harici önce Çanakkale Devlet Hastanesi ardından Araştırma Hastanesi AVM, Özel Hastane, Havaalanı Kavşağı, Doğalgaz Kavşağı ve TUV Türk duraklarına yolcularını bırakmalarının ardından otogara ulaşacaklar. Bu duraklardan yolcu almaları da yasaklandı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler