istanbul escort

Çanakkale Ruhu Trafoya İşlendi 14.5.2019

14 Mayıs 2019 11:35
Çanakkale Ruhu Trafoya İşlendi 14.5.2019

UEDAŞ, türkülere konu olan Aynalı Çarşı’daki bir trafoya,“Bir Destandır Çanakkale” mesajını resmetti.

Enerji sektörünün öncü şirketlerinden Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), “Trafolar Konuşuyor” projesi kapsamında Aynalı Çarşı’daki trafoya grafiti çalışması ile “Bir Destandır Çanakkale” yazdırdı.

“Trafolar Konuşuyor” projesine 2017 yılının Kasım ayında başlayan UEDAŞ, trafoları sosyal sorumluluğa açarak farkındalık oluşturacak mesajlar veriyor. Çanakkale'de bundan önce Troya Yılı, emniyet kemeri, kan bağışı gibi konularda “trafoları konuşturan” UEDAŞ, hem güzel bir görsel oluşturulmasını hem de sosyal mesaj vererek farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Proje kapsamında UEDAŞ tarafından hizmet bölgesinde 40 trafoda uygulama yapılırken, toplam 80 trafoda daha uygulama yapılması hedefleniyor.

UEDAŞ HAKKINDA

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinde 35.501 km² alanda 3.1 milyon müşteriye hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), 4 il, 55 ilçe, 2221 mahalle ve 636 köy sorumluluk sahasında 2177 personelle 7/24 hizmet veriyor. Kurulduğu yıldan bu yana kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeye özen gösteren firma gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleri ile çevre, eğitim, kültür ve sanat, spor konularına da destek oluyor. 2010 Eylül’ünde özelleşen şirket Limak Holding bünyesinde bulunuyor. HABER MERKEZİ

 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler