istanbul escort

ÇANAKKALE BELEDİYESİ'NDE GÜVENLİK ROTASYONU 07.10.2019

Son Güncelleme : 07 Ekim 2019 09:10
ÇANAKKALE BELEDİYESİ'NDE GÜVENLİK ROTASYONU    07.10.2019

Çanakkale Belediyesi’nde 2017 yılı Nisan ayında kadroya geçen 69 güvenlik görevlisinden 21’nin yeri değiştirildi. 1 Ekim Salı günü gerçekleştirilen uygulama neticesinde mesleki sertifikası olan 6 güvenlik görevlisi de farklı işlerde istihdam edildi.

2018 Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Planı raporunda az riskli olarak belirtilen; müzeler, Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi, Altın Yıllar Yaşam Merkezi, çamaşırhane ve Halk Bahçesi gibi alanlarda çalışan 21 güvenlik görevlisi; Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri, Temizlik İşleri, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gibi birimlere verildi. Öte yandan, mesleki sertifikası bulunan 6 güvenlik görevlisi ise daha etkin kullanım için mesleğine uygun birimlere kaydırıldı.

Fazla Mesai Ücretlerini Alamıyorlar

Son zamanlarda ülke genelinde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle kamu kurum ve kuruşları farklı tasarruf tedbirleri almaya devam ediyor. Belediye çalışanları fazla mesai ücretlerini alamazken, maaşlarında da gecikmeler yaşıyor.  Çanakkale Belediyesi TÜM BEL-SEN üyeleri ise fazla mesai ücretlerinin ödenmemesini sessiz bir yöntemle protesto ediyor. Kadınlar kırmızı fular takarken erkekler ise sakal bırakıyor.  UTKU YAŞAR CÜCE

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Son Eklenenler